7-11 metų vaikus kviečiame į NUOTOLINES dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) pamokas

Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos vaikui gali padėti:

– geriau sutelkti dėmesį į tai, ką daro;
– mažiau blaškytis, kai reikia susikaupti;
– nuraminti save, kai nerimauja ar pyksta;
– pasirūpinti savimi, kai liūdna;
– nereaguoti, kai kas nors erzina;
– geriau įsiklausyti į kitus;
– mažiau skubėti;
– būti kantresniam;
– geriau sutarti su kitais, būti geru draugu;
– jaustis laimingesniu ir labiau mėgautis jam svarbiais dalykais gyvenime.

REGISTRACIJOS FORMA:

https://forms.gle/C19n54zL4WGeRhLH6

Programoje bus pristatomos pamatinės mindfulness temos – vidinė motyvacija ir apsisprendimas būti dėmesingu, dėmesio savybės ir jo išlaikymas dabartyje bei dėmesingo požiūrio praktikavimas. Vėlesnėse pamokose vaikai ugdo dėkingumo jausmą, mokosi tvarkytis su sunkiomis emocijomis ir mintimis bei išmoksta atjausti save ir kitus, ypač susidūrus su sunkumais. Užsiėmimų metu vaikai nuosekliai supažindinami ir išmoksta pagrindinių dėmesingo įsisąmoninimo praktikų jas perteikiant per muziką, žaidimus, eksperimentus, vaizdo įrašus ir diskusijas grupėje.

 

Užsiėmimų ciklą sudaro:

I Įvadinė individuali konsultacija (30 min.). Įvadinės konsultacijos metu dalyvauja tėveliai (atstovas) ir vaikas. Šios konsultacijos metu psichologė įvertina vaiko individualius poreikius, padeda nuspręsti, ar grupiniai užsiėmimai gali būti naudingi, taip pat, reikalui esant, suteikia informacijos apie papildomus arba kitus pagalbos būdus. Konsultacijos kaina – 19 eur.

II 12 (dvylika) užsiėmimų 2 kartus per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 15 val. Užsiėmimo trukmė – 45 min.

Užsiėmimų pradžia – spalio 04 d. Užsiėmimų kaina: 120 eur.

Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, Zoom platformoje.

III. Dr. Juliaus Neverausko edukacinis seminaras „Kaip išnaudoti įsisąmoninimo (mindfulness) galimybes ugdant įvairaus amžiaus vaikus“. Šis seminaras nėra privalomas, galima rinktis ar dalyvauti. Seminaras yra tiesioginis, vyks online būdu 2021 m. rugsėjo 7 d. nuo 18.30 iki 21 val.

Seminaras skirtas tėvams, auginantiems įvairaus amžiaus vaikus, taip pat pedagogams ir psichologams bei psichoterapeutams. Seminaro dalyviai susipažins su įsisąmoninimo (mindfulness) metodikų galimybėmis vaikų ugdymo procese įvairiose amžiaus (3-6 m., 6-10 m., 10-14 m. ir >14 m.) grupėse. Bus pateikti duomenys apie įsisąmoninimo programų efektyvumą vaikų amžiuje, paaiškinamos metodikos bei pademonstruojami praktiniai įgūdžiai, lavinami tokių programų metu ir atsakyta į klausimus.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, naudojant Zoom mokymų platformą.

Dalyvavimo kaina – 29 eurai.

https://fb.me/e/UwaL3t0o

DĖMESIO!

Į nuotolines pamokas būtina išankstinė registracija iki rugsėjo 20 d. Registruotis kviečiame užpildžius šią formą:

https://forms.gle/C19n54zL4WGeRhLH6

APIE SPECIALISTUS:Gintarė Dailydė yra sertifikuota vaikų ir paauglių mindfulness mokytoja, psichologė, nuolat vedanti grupes vaikams gyvai ir nuotoliniu būdu.

Julius Neverauskas, medicinos daktaras, gydytojas psichoterapeutas, podiplominių psichoterapijos studijų kurso vadovas Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įsisąmoninimu grįstos psichologijos mokymo programų vadovas ir lektorius.