ŠIUOLAIKINĖS PSICHOLOGIJOS IR PSICHOTERAPIJOS CENTRAS
Pakeiskite savo mintis ir jūsų pasaulis pasikeis - Norman Vincent Peale

    MES NORIME IR GALIME JUMS PADĖTI!

  • Individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija (KET) bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.
  • KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. 
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencijos Nr. 4388.

Rašykite mums: konsultacijos@psichoterapija.info

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2021-09-27

DĖMESINGO ĮSISĄMONINIMO + ATJAUTOS ĮGŪDŽIŲ LAVINIMO GRUPĖ

✅Dėmesingas įsisąmoninimas ir atjauta yra tarsi du paukščio sparnai – kad skrydis būtų sklandus, labai svarbūs jie abu!
Veda psichologės-psichoterapeutės Giedrė Žalytė ir Reda Rizgelytė-Viskontienė
📌📌📌
Pirmadieniais
2021 09 27 - 2021 12 20
12 savaičių
18-21 val.
ON-LINE / Zoom platformoje
Nuo 2021 m. rugsėjo 27 d. kviečiame dalyvauti 12-os savaičių dėmesingo įsisąmoninimo ir atjautos įgūdžių lavinimo grupėje, kurią ves psichologės-psichoterapeutės Reda Rizgelytė-Viskontienė ir Giedrė Žalytė.
🔽REGISTRACIJOS FORMA:
https://forms.gle/LbtkjYH69RX8YjEq7
👉APIE UŽSIĖMIMUS. Dažnai sakoma, kad dėmesingas įsisąmoninimas ir atjauta yra tarsi du paukščio sparnai – kad skrydis būtų sklandus, labai svarbūs jie abu.
Šiuo užsiėmimuose derinsime dėmesingo įsisąmoninimo praktikas ir atjautos praktikas. Pirmoje kurso pusėje kiek daugiau dėmesio skirsime įsisąmoninimo praktikoms, kurios vėliau taps tarsi pagrindu pereiti prie vis didesnio susitelkimo į atjautos įgūdžių stiprinimą. Todėl į šią grupę gali ateiti tiek jau turintys dėmesingo įsisąmonimo praktikavimo patirties, tiek dar jos neturintys žmonės.
Grupė skirta visiems, norintiems gerinti gyvenimo kokybę, mažinti patiriamą įtampą ir stresą, didinti sąmoningumą ir tobulinti santykį su savimi.
👉 KADA VYKS? Užsiėmimai vyks nuo rugsėjo 27 d. iki gruodžio 20 d, pirmadieniais, nuo 18 iki 21 val. Užsiėmimo viduryje bus 10-15 min pertraukėlė.
👉 KOKIU PRINCIPU VYKS? Dirbsime nuotoliniu būdu, Zoom platformoje, todėl galite dalyvauti, kad ir kur gyventumėte. Visus norinčius dalyvauti grupėje iš pradžių kviesime įvadinei konsultacijai su viena iš grupę vesiančių psichologių. Šios konsultacijos trukmė iki 60 min, kaina 40 eur. Jeigu konsultacijos metu paaiškėtų, kad dalyvavimas grupėje netinka, psichologė rekomenduos kitų būdų norimiems tikslams pasiekti ar problemoms spręsti.
🚩KAM NEPATARTUME DALYVAUTI? Dalyvauti šioje grupėje nerekomenduojama, jeigu patiriate ar esate patyrę psichozės epizodą, šiuo metu pasireiškia vidutinis ar sunkus depresijos epizodas, arba jeigu neseniai susidūrėte su reikšminga netektimi ir jaučiate, kad sunku tvarkytis su kylančiais jausmais. Visais šiais atvejais reikėtų kreiptis individualios pagalbos.
Ši grupė skirta žmonėms, kurie šiuo metu jaučiasi tiek gerai, kad gali gyventi įprastą, kasdienį gyvenimą, tačiau nori gerinti jo kokybę, mažinti patiriamą įtampą ir stresą, didinti sąmoningumą ir tobulinti santykį su savimi.
👉KAS YRA SVARBU DALYVAUJANT? Dalyvaujant šioje grupėje bus labai svarbu kasdienė savarankiška praktika, kuriai kviesime skirti 20-30 min. per dieną. Tai labai stipriai didins dalyvavimo šiuose užsiėmimuose efektą. Dalyvaudami užsiėmuose ir reguliariai savarankiškai praktikuodami dalyviai gali tikėtis:
• Padidėjusio pastabumo ir gebėjimo įsisąmoninti savo patirtis joms vykstant;
• Didesnio geranoriškumo ir suprantingumo sau ir savo sunkumams;
• Įtampos ir nerimo sumažėjimo bei ramybės ir pusiausvyros jausmo padidėjimo;
• Didesnio savęs ir kitų bei savo gyvenimo priėmimo;
• Mažesnio vidinio kritiko aktyvumo.
👉DALYVAVIMO SĄLYGOS.
Dalyvavimo visame kurse kaina:
• 359 Eur.
Šią sumą galima mokėti per 2 kartus, t.y. 200 eur iki rugsėjo 20 d., o likusią dalį 159 eur iki lapkričio 1 d.).
🔴 SVARBU! Sumokant visą sumą už grupę iki rugsėjo 15 d. – 319 eur.
Jeigu susidomėjote, kviečiame registruotis užpildant šią formą https://forms.gle/LbtkjYH69RX8YjEq7 , ir mes su jumis susisieksime, pakviesime į konsultaciją su psichologe ir pakviesime į pirminę konsultaciją bei atsiųsime išsamesnę informaciją dėl apmokėjimo.
Individuali konsultacija gali vykti ir gyvai, ir nuotoliniu būdu, pagal dalyvio pageidavimą.
Išsamesnė informacija el.paštu info@psichoterapija.info,
skambinti tel. +370 616 53444, +370 610 31301.Grįžti į peržiūrąMūsų draugai:  

http://mastyk-ir-veik.blogspot.lt

http://www.facebook.com/Kognityvinė-elgesio-terapija-84638183723

Logo_en
Logo_en

http://www.institute-for-mindfulness.org


Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie