ŠIUOLAIKINĖS PSICHOLOGIJOS IR PSICHOTERAPIJOS CENTRAS
Pakeiskite savo mintis ir jūsų pasaulis pasikeis - Norman Vincent Peale

    MES NORIME IR GALIME JUMS PADĖTI!

  • Individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija (KET) bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.
  • KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. 
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencijos Nr. 4388.

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2019-12-11

SIEKIANTIEMS ĮVEIKTI STIPRAUS NERIMO AR PANIKOS PRIEPUOLIUS

Grupinių užsiėmimų ciklas, siekiantiems įveikti stipraus nerimo ar panikos priepuolius, Vilniuje nuo 2020 m. sausio 28 d.
Veda psichologė Gintarė Dailydė bei gydytojas-psichoterapeutas dr.Julius Neverauskas.
Užsiėmimai vyks antradieniais, vakarais nuo 18 val. Vilniuje, „Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre“, adresu Lvovo g.7/Slucko g. 6.
Negydomas panikos sutrikimas savaime praeina labai retai. Užsiėmimuose, kurie yra labai struktūruoti, dirbsime pagal kognityvinės ir elgesio psichoterapijos principus bei mokysimės praktinių įgūdžių, leidžiančių valdyti ir įveikti panikos priepuolius bei panikos sutrikimą. Ši psichoterapijos rūšis, kaip patvirtina daugybė mokslinių tyrimų, yra veiksmingiausias psichologinis metodas, stipraus nerimo ir panikos sutrikimui gydyti. Siekiant užtikrinti maksimaliai efektyvų darbą, į grupinius užsiėmimus klientai bus priimami tik po psichologės įvadinės individualios konsultacijos.
Visą kursą sudaro:
• Įvadinė individuali konsultacija (50 min.), kurios metu psichologė įvertina kliento situaciją, padeda nuspręsti, ar grupiniai užsiėmimai gali būti naudingi, taip pat, reikalui esant, suteikia informacijos apie papildomus arba kitus pagalbos būdus. Konsultacijos kaina – 20 eur.
• 8 grupiniai 2 val. trukmės užsiėmimai, kurių metu mokomasi praktinių įgūdžių, leidžiančių geriau valdyti savo mąstymą bei elgesį ir taip susitvarkyti su nerimo ir panikos priepuoliais. Grupinių užsiėmimų kaina – 159 eurų, galima mokėti ir dalimis. Grupėje iki 12 dalyvių.
• Pageidaujantiems baigiamoji individuali konsultacija (50 min.), kurios metu aptariami kliento įgyti įgūdžiai ir sudaromas papildomas individualus atkryčio prevencijos planas. Konsultacijos kaina – 20 eur.
Registruotis prašome užpildant anketą https://forms.gle/rZ9pyL4XCnh5ddQ58 arba el.paštu info@psichoterapija.info . Dėl papildomos informacijos galima skambinti tel. 8 602 50142, 8 616 53444.
Užsiėmimai vyks Vilniuje, „Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre“, adresu Lvovo g.7/Slucko g. 6 (www.e-psichoterapija.lt).Grįžti į peržiūrąMūsų draugai:  

http://mastyk-ir-veik.blogspot.lt

http://www.facebook.com/Kognityvinė-elgesio-terapija-84638183723

  • Logo_en
    Logo_en

http://www.institute-for-mindfulness.org


Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie