ŠIUOLAIKINĖS PSICHOLOGIJOS IR PSICHOTERAPIJOS CENTRAS
Pakeiskite savo mintis ir jūsų pasaulis pasikeis - Norman Vincent Peale

    MES NORIME IR GALIME JUMS PADĖTI!

  • Individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija (KET) bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.
  • KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. 
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencijos Nr. 4388.

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2020-04-23

Psichologinis atsparumas - įgūdis, padedantis lengviau priimti ir įveikti gyvenimo iššūkius

Nesvarbu, ar dirbate namuose, mokydami savo vaikus, ar nuotoliniu būdu valdote komandą, o gal nerimaujate dėl prarastų pajamų ar sergančio artimo žmogaus, psichologinis atsparumas - įgūdis, kuris padeda lengviau priimti ir įveikti įvairius gyvenimo iššūkius.
Kviečiame prisijungti prie nuotolinių 6 savaičių dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) užsiėmimų, kuriuose įgysite praktinių įgūdžių, padėsiančių išbūti su sunkiomis emocijomis, išlaikyti aštrų protą pokyčių metu ir išmintingai sureaguoti į sudėtingas akimirkas. Taip didinsite savo galimybes geriau prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, greičiau atsigauti po iššūkių ir išlikti produktyviam bei kūrybingam.

Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu (naudojant Zoom programėlę) antradieniais 18 val. nuo 2020 m. gegužės 12 d. iki birželio 16 d.
Užsiėmimų ciklą sudaro:
• Nemokama pirminė konsultacija (nuotoliniu būdu). Konsultuoja psichologė, Mindfulness mokytoja Gintarė Dailydė.
• Šeši 3 ak.val. trukmės nuotoliniai užsiėmimai po 1 kartą per savaitę, antradieniais nuo 18 val. Užsiėmimus veda Mindfulness mokytoja Gintare Dailydė. Mokymų kaina – 149 eur.
• Mindfulness diena, skirta visų gautų žinių užtvirtinimui, daug dėmesio bus skiriama svarbiausių pratimų išbandymui, jų atlikimui praktikoje, susipažinimui su papildomomis praktikomis, tiesiogiai prižiūrint patyrusiam specialistui. Mokymai vyksta grupėje (tiesioginis susitikimas, data bus patikslinta) iki 20 asmenų bei trunka 7 ak.val. Veda dr. Julius Neverauskas kartu su užsiėmimus vedusiais psichologais. Už Mindfulness dieną reikia mokėti atskirai, asmeniui – 29 eur.
Registruotis kviečiame užpildžius šią formą: https://forms.gle/qDwAMmYz6XUWvT8A6 arba el.paštu info@psichoterapija.info .
Dėl papildomos informacijos galima skambinti tel. 8 616 53444.
VšĮ Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centrasGrįžti į peržiūrąMūsų draugai:  

http://mastyk-ir-veik.blogspot.lt

http://www.facebook.com/Kognityvinė-elgesio-terapija-84638183723

  • Logo_en
    Logo_en

http://www.institute-for-mindfulness.org


Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie