ŠIUOLAIKINĖS PSICHOLOGIJOS IR PSICHOTERAPIJOS CENTRAS
Pakeiskite savo mintis ir jūsų pasaulis pasikeis - Norman Vincent Peale

    MES NORIME IR GALIME JUMS PADĖTI!

  • Individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija (KET) bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.
  • KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. 
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencijos Nr. 4388.

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2020-08-05

Grupinių užsiėmimų ciklas PAŽINK SAVO EMOCIJAS

Nuo rugsėjo 17 d. ketvirtadienių vakarais kviečiame į grupinių užsiėmimų ciklą PAŽINK SAVO EMOCIJAS, kurių metu mokysimės pažinti savo ir kitų žmonių emocijas, suprasti, ką jos mums bando „pasakyti“ bei kaip išmokti labiau leisti joms būti natūralia mūsų gyvenimo dalimi. Gerai suprasti ir gerbti savo ir kitų žmonių emocijas svarbu ne tik tam, kad galėtume sau padėti susidūrę su psichologiniais sunkumais, bet ir tam, kad galėtume jausti gyvenimo pilnatvę bei tikrai džiaugtis tuo, kad gyvename.
Kas gali rodyti, kad galbūt nepakankamai suprantame savo emocijas, emocinius poreikius, ir ne visada mokame į juos atsižvelgti?
• Kartais vargina panikos atakos ar nerimo priepuoliai, užklumpantys netikėtai, lyg iš „giedro dangaus“;
• Nežinome, ką norime veikti gyvenime, ko imtis, jaučiamės lyg „be krypties“, galbūt jaučiame tuštumos jausmą;
• Dažnai būname irzlūs, bet nesuprantame, kodėl;
• Vargina fiziniai skausmai – migrena, dažni galvos, nugaros ar kiti skausmai, neturintys fizinio paaiškinimo;
• Pastebime, kad norime stipriai kontroliuoti savo artimuosius, ir jiems tai kelia nepasitenkinimą;
• Vengiame tam tikrų temų, kurios kitiems žmonėms nesukelia tokių stiprių išgyvenimų, pavyzdžiui, dalyvauti laidotuvėse, girdėti, kad kažkas susirgo rimta liga ar kad kažkam nutiko nelaimė;
• Mums sunku būti šalia kito žmogaus, išgyvenančio stiprias emocijas.
Šių grupinių užsiėmimų metu derinsime darbą su kūnu, kurį labai svarbu gerai jausti, norint suprasti savo emocijas, su edukacija apie įvairias emocines būsenas bei patyriminėmis praktikomis, kurių metu saugioje aplinkoje ir saugiais būdais tyrinėsime savo jausmus: baimę, liūdesį, džiaugsmą, pyktį, nerimą ir kitus. Labai dažnai savo emocijų bijome todėl, kad jų gerai nepažįstame ir nesuprantame. Gal bijoti jų išmokome todėl, kad vaikystėje buvome paliekami vieni su jomis tvarkytis, gal buvome už jas kritikuojami, o gal matėme, kad mus auginantys žmonės bijo savo emocijų. Tačiau kadangi visi turime emocines smegenis, tai ir emocijas patirsime kasdien visą savo gyvenimą, tad tikrai verta jas pažinti ir mokytis priimti, kad jos tokia pat natūrali mūsų patirties dalis kaip širdies plakimas ar kvėpavimas. Grupės darbe taikysime patyrimines technikas, paimtas iš dėmesingumo įsisąmoninimo (mindfulness), į atjautą orientuotos terapijos, kognityvinės ir elgesio terapijos bei schemų terapijos sistemų.
Užsiėmimus ves psichologės-psichoterapeutės Reda Rizgelytė-Viskontienė ir Giedrė Žalytė, taikančios kognityvinę ir elgesio bei schemų terapiją, bei taikomosios fizinės veiklos specialistė, pilates trenerė Jūratė Upskutė-Šeporaitienė.
Iš viso vyks 16 vakarinių užsiėmimų. Kiekvieną ketvirtadienį užsiėmimai tęsis nuo 18 iki 21 val su 15-20 min. arbatos pertraukėle. Užsiėmimą sudarys dvi dalys: darbo su kūnu dalis, kuri truks 1 val, ir psichologinio darbo su savimi dalis, kuri truks 1 val 40 min.
Jeigu bus galima, užsiėmimai vyks gyvai Vilniaus m. centre, Slucko g 6/Lvovo g 7, Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre. Jeigu galimybės dalyvauti gyvuose grupiniuose užsiėmimuose būtų apribotos, užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, per Zoom programą. Visos grupės vedančiosios turi sėkmingos grupinių užsiėmimų vedimo per Zoom programą patirties.
Norint patekti į grupę reikėtų atvykti į dvi individualias konsultacijas: su viena iš grupę vesiančių psichologių bei su taikomosios fizinės veiklos specialiste. Šių konsultacijų metu su psichologe aptarsite savo lūkesčius bei šios grupės tinkamumą sau, o taikomosios fizinės veiklos specialistė išsamiai įvertins kiekvieno dalyvio fizinę būklę, kad galėtų sudaryti būtent šiai grupei tinkamą darbo su kūnu programą.
Kokiais atvejais netiktų dalyvauti grupėje?
Jeigu šiuo metu patiriate psichozės epizodą, depresijos epizodą, išgyvenate netektį, arba patiriate stipriai išreikštą nerimo sutrikimą, pavyzdžiui, panikos sutrikimą, dėl kurio esate apriboję savo gyvenimą. Visais šiais atvejais reikėtų kreiptis medikamentinio ir/arba psichoterapinio gydymo, o ši grupė bus daugiau edukacinė-patyriminė, todėl geriau tinka žmonėms, kurie šiuo metu gali gyventi savo įprastą gyvenimą, tačiau norėtų geriau jaustis, labiau suprasti ir realizuoti save, imtis sau svarbių pokyčių gyvenime ir pan.
Grupėje bus iki 12 dalyvių. Grupei pradėjus darbą, nauji dalyviai priimami nebus. Visų 16 grupinių užsiėmimų kaina – 399 eur. Individuali įvadinė konsultaciją su Reda Rizgelyte-Viskontiene arba Giedre Žalyte – 35 eur. Jeigu konsultacijos metu paaiškėtų, kad ši grupė dabartinėje situacijoje jums vis dėlto netinka, psichologė rekomenduos, kokiais kitais būdais galima spręsti dabartines problemas. Į konsultaciją su taikomosios fizinės veiklos specialiste (šios konsultacijos kaina taip pat 35 eur), vykstama po konsultacijos su psichologe, paaiškėjus, kad ši grupė jums tinka.
Jeigu šie užsiėmimai jus sudomino ir norėtumėte dalyvauti, registruokitės paspaudę šią nuorodą https://forms.gle/h9KrWJB8U5cvRkdEA ir netrukus su jumis susisieks mūsų administratorė bei pasiūlys galimus laikus individualiai konsultacijai su viena iš psichologių.

 PAŽINK SAVO EMOCIJAS (2).png


Grįžti į peržiūrąMūsų draugai:  

http://mastyk-ir-veik.blogspot.lt

http://www.facebook.com/Kognityvinė-elgesio-terapija-84638183723

  • Logo_en
    Logo_en

http://www.institute-for-mindfulness.org


Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie