ŠIUOLAIKINĖS PSICHOLOGIJOS IR PSICHOTERAPIJOS CENTRAS
Pakeiskite savo mintis ir jūsų pasaulis pasikeis - Norman Vincent Peale

    MES NORIME IR GALIME JUMS PADĖTI!

  • Individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija (KET) bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.
  • KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. 
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencijos Nr. 4388.

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2020-08-27

„Youth Mindfulness Kids“ pograma

Kviečiame į dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) užsiėmimus 7-11 metų vaikams pagal pasaulyje pripažintą ir moksliniais tyrimais pagrįstą „Youth Mindfulness Kids“ programą!
Programą „Youth Mindfulness Kids“ sudaro 16 vienos valandos trukmės pamokų, vedamų vieną arba du kartus per savaitę.
Pagrindinis šių užsiėmimų tikslas yra pagerinti bendrą psichinę, emocinę ir socialinę vaikų gerovę. Programoje ypač akcentuojamas patirtinis mokymasis. Užsiėmimų metu vaikai nuosekliai supažindinami ir išmoksta pagrindinių dėmesingo įsisąmoninimo praktikų jas perteikiant per muziką, žaidimus, eksperimentus, vaizdo įrašus, dainas ir diskusijas grupėje.
Programos struktūra
Programos pradžioje dėmesys sutelkiamas į pamatines mindfulness temas – vidinę motyvaciją ir apsisprendimą būti dėmesingu, dėmesio savybes ir jo išlaikymą dabartyje bei dėmesingo požiūrio praktikavimą. Vėlesnėse pamokose vaikai ugdo dėkingumo jausmą, mokosi tvarkytis su sunkiomis emocijomis ir mintimis bei išmoksta atjausti save ir kitus, ypač susidūrus su sunkumais.
2014 m. Edinburgo universitete atliktas tyrimas atskleidė, kad PO šios programos:
• 92% vaikų padidėjo gebėjimas reguliuoti emocijas ir išbūti su ypač stipriomis emocijomis;
• 72% vaikų teigė, kad gali geriau susikaupti, sutelkti dėmesį ir susikoncentruoti;
• 72% vaikų pastebėjo, kad jie tapo mažiau reaktyvūs ir agresyvūs bendraudami su kitais, todėl rečiau įsitraukia į fizinę ar verbalinę konfrontaciją;
• 77% vaikų pagerėjo santykiai su draugais ir šeimos nariais;
• 55% vaikų padidėjo dėkingumo, laimės ir gerovės jausmas.
Užsiėmimų ciklą sudaro:
• Įvadinė individuali konsultacija (30-45 min.). Įvadinės konsultacijos metu dalyvauja tėveliai (atstovas) ir vaikas. Šios konsultacijos metu psichologė įvertina vaiko individualius poreikius, padeda nuspręsti, ar grupiniai užsiėmimai gali būti naudingi, taip pat, reikalui esant, suteikia informacijos apie papildomus arba kitus pagalbos būdus. Konsultacijos kaina – 19 eur.
• 16 (šešiolika) 1 ak.val. trukmės užsiėmimų 2 kartus per savaitę, pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 16 val. Užsiėmimų pradžia - nuo rugsėjo 28 d. Užsiėmimų kaina: 159 eur.
• Užsiėmimai vyks Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centro patalpose Vilniaus centre, Slucko g. 6/Lvovo g. 7. Išsamiau, kaip rasti, spauskite čia: http://e-psichoterapija.lt/Kontaktai/.
Užsiėmimus veda sertifikuota programos „Youth mindfulness kids“ mokytoja psichologė Gintarė Dailydė.

 Kviečiame į dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) užsiėmimus 7-11 metų vaikams pagal „Youth Mindfulness Kids“ programą! Užsiėmimų pradžia - nuo rugsėjo 28 d. (1).png


Grįžti į peržiūrąMūsų draugai:  

http://mastyk-ir-veik.blogspot.lt

http://www.facebook.com/Kognityvinė-elgesio-terapija-84638183723

  • Logo_en
    Logo_en

http://www.institute-for-mindfulness.org


Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie