Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre teikiamos individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.

Kognityvinė ir elgesio terapija (KET) – viena iš psichoterapijos rūšių ir vienas iš efektyviausių iki šiol žmonijos atrastų pagalbos ir problemo sprendimo metodų, greitai ir efektyviai padedantis tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, 

tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
Išsamesnė informacija tel. +370 616 53444.

MŪSŲ KOMANDA

Julius Neverauskas

Centro vadovas
Šiuo metu nėra galimybės konsultuotis.

Julius Neverauskas yra medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse. Atsiprašome, šiuo metu neturi galimybės priimti naujų klientų. Dėl gydytojo rekomendacijos pas kitą specialistą rašykite info@psichoterapija.info

Giedrė Žalytė

Psichologė-psichoterapeutė
Šiuo metu nėra galimybės konsultuotis.

Psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties psichoterapeutė. KET praktiškai taiko nuo 2008 m. Yra baigusi trejų metų KET studijas, organizuotas Lietuvos kognityviosios ir elgesio terapijos draugijos (2007-2010 m.), trejų metų psichoterapijos studijas Lietuvos Sveikatos mokslų universitete (2014-2016 m.) ir į KET orientuotas psichologijos magistro studijas Didžiojoje Britanijoje (2016 m.). Veda dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstų praktikų užsiėmimus (sertifikuota instruktorė, baigusi Vokietijos IMA instituto organizuotus mokymus (2012).

Reda Rizgelytė-Viskontienė

Klinikinė psichologė-psichoterapeutė
Konsultuoja Vilniuje bei nuotoliniu būdu.

Klinikinės psichologijos kvalifikacijos magistro laipsnį įgijo VU. Nuo 2013 m. darbe taiko Kognityvinę ir elgesio terapiją (kurios mokėsi LSMU podiplominėse KET studijose) bei dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstą kognityvinę bei elgesio terapiją (mokėsi LĮGP asociacijos organizuojamuose mokymuose). Psichologų sąjungos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė. Konsultuoja esant savikontrolės trūkumui (kai vargina atidėliojimas; neproduktyviai dirbate ar mokotės; turite priklausomybių ir norite gyventi blaivūs; jei nepavyksta subalansuoti kūno svorio, nors turite mitybos planą; jei nepavyksta elgtis kitaip, kai supykstate). Taip pat konsultuoja, jei: • Norite tapti ramesni ir labiau džiaugtis gyvenimu, savimi ir kitais; • Kai jaučiate, jog pernelyg save kontroliuojate; negalite suvaldyti vidinio kritiko; kai kažką daryti ar pasiekti labai norite, bet trukdo nerimas; kai stresas lemia neigiamas pasekmes; vargina panikos atakos ar turite specifinių fobijų.

Marijus Mitrauskas

Sveikatos psichologas
Konsultuoja Vilniuje bei nuotoliniu būdu.

Psichologo kvalifikaciją įgijau 2010 m. baigęs teisės psichologijos studijas Mykolo Romerio universitete ir 2020 m. sveikatos psichologijos magistro studijas Vilniaus universitete. 2018 m. man suteiktas registruoto Europos psichologo sertifikatas (EuroPsy) klinikinės ir sveikatos bei teisės psichologijos srityse. Esu Lietuvos psichologų sąjungos narys. Nuo 2018 m. studijuoju kognityvinę ir elgesio psichoterapiją (KET) podiplominėse studijose Lietuvos sveikatos mokslų universitete, o taip pat Individualią schemų terapiją Tarptautinės schemų terapijos draugijos akredituotoje programoje. Domiuosi ir savo darbe taikau dėmesingu įsisąmoninimu ir priėmimu bei įsipareigojimu grįstos terapijos principus. Dirbdamas su klientais taikau šiuolaikinius, moksliniais efektyvumo tyrimais paremtus konsultavimo principus. Remiuosi integratyviu požiūriu į žmogų, pagalbą teikiu atsižvelgdamas į individualius asmens poreikius ir sunkumus. Suaugusius ir paauglius konsultuoju dėl pablogėjusios nuotaikos, su nerimu susijusių problemų ir tarpasmeninių santykių sunkumų.

Neringa Rogalskytė

Gydytoja, KET praktikė
Konsultuoja Vilniuje, Kaune bei nuotoliniu būdu.

2019 metais baigė Medicinos studijų programą ir įgavo medicinos magistro laipsnį bei gydytojo kvalifikaciją. Šiuo metu studijuoja Kognityvinę ir elgesio terapiją (KET) podiplominėse studijose Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Dirbdama su klientais taiko šiuolaikinius, moksliškai pagrįstus psichoterapinius gydymo metodus, kuriuos parenka atsižvelgiant į individualius klientų poreikius ir tikslus. Konsultuoja suaugusius ir paauglius, turinčius valgymo sutrikimų (nervinė anoreksija, nervinė bulimija, priepuolinis persivalgymas, ortoreksija, emocinis valgymas, kiti valgymo sutrikimai), veda grupinius valgymo ypatumų (emocinio valgymo ir valgymo sutrikimų) psichoterapinius užsiėmimus. Taip pat teikia psichoterapinę pagalbą patiriantiems nerimo, panikos sutrikimus, sergantiems depresija, norintiems stiprinti savo psichologinį atsparumą bei harmonizuoti emocinį gyvenimą. Papildomai domisi ir specializuojasi psichologinių problemų ir sutrikimų gydyme, pasitelkiant kūno ir dėmesingų judesių terapiją. Yra sertifikuota jogos mokytoja, baigusi YogaUnion mokymus Indonezijoje.

Janina Sabaitė Melnikovienė

Streso valdymo ir karjeros konsultantė, Mindfulness instruktorė, KET praktikė
Konsultuoja Kaune bei nuotoliniu būdu.

Lietuvos įsisamoningo dėmesingumo (mindfulness) ir Lietuvos karjeros specialistų asociacijų narė, sertifikuota individualaus ir organizacinio koučingo specialistė (ICF, ICU, ICTA), būsima psichologė – psichoterapeutė (LSMU podiplominės KET studijos). Buvusi emocinės pagalbos tarnybų „Jaunimo linija“ ir „Pagalbos moterims linija“ savanorė bei mokymų lektorė. Domisi meno terapijos ir skirtingų meditacijomis paremtų metodų įtaka žmogaus emocinei būsenai, veiklos rezultatams, produktyvumui, santykiams. Konsultuoja esant profesiniam perdegimui, aukštam streso lygiui, dirba su savirealizacijos ir karjeros, vadovavimo iššūkiais susiduriančiais suaugusiais. Taip pat konsultuoja klientus, kurie patiria nerimą, depresines būsenas, kuriems sunku pasitikėti savimi ir surasti savo gyvenimo balansą, priimti sprendimus, įgyvendinti reikšmingus pokyčius. Dirbant su klientais remiasi holistiniu požiūriu į žmogų ir taiko šiuolaikinius, moksliniais tyrimais ir praktiniais įrodymais paremtus metodus bei konsultavimo principus, kuriuos taiko atsižvelgiant į individualius asmens poreikius bei sunkumus. Veda mokymus, praktines dirbtuves, konsultacijas, koučingo sesijas organizacijoms streso įveikos, dėmesingo įsisąmoninimo, gerovės ir laimės darbe koncepcijos, vidinės komunikacijos, darbuotojų motyvavimo, vadovų savijautos temomis. Turi 20 metų organizacijų komunikacijos ir krizių valdymo, personalo ugdymo darbo patirties.

Skina Gaušaitė-Kuprienė

Klinikinė psichologė
Konsultuoja Vilniuje bei nuotoliniu būdu.

Psichologijos magistrė (Vilniaus universitetas, 2012 m.), būsima psichoterapeutė, šiuo metu tobulinasi podiplominėse kognityvinės ir elgesio terapijos studijose Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Po magistro studijų trejus metus dirbau psichologe gimnazijoje, kur įgijau įdomios bei praturtinančios patirties bendraudama su paaugliais. Vėliau teikiau psichologinę pagalbą suaugusiesiems reabilitacijos centre. Teikiu psichologines konsultacijas suaugusiesiems bei paaugliams. Pastaruoju metu papildomai specializuojuosi teikiant pagalbą jaunimui ir moterimis, gydant nerimo, nuotaikos sutrikimus, sprendžiant santykių problemas, didinant savivertę, pasitikėjimą savimi, gerinant savęs valdymą bei socialinius įgūdžius. Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turime teisę savo gyvenime jaustis patogiai, būti laimingi. Kartais šį pojūtį sumažina ištikusi krizė. O kartais – ilgai gyvename tverdami liūdesį, nerimą ar sunkius apmąstymus. Tai jaučiame eidami į paskaitas, darbą, bendraudami su savo vaikais bei draugais, ir ne kartą įtikinėjame save, kad, matyt, toks jau esu. Visais šiais atvejais tikrai verta ieškoti pagalbos, kad galėtume jaustis tvirčiau, ramiau ir saugiau.

Eglė Adomavičė

Sertifikuota mindfulness mokytoja, kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) praktikė
Konsultuoja Kaune gyvai ir nuotoliniu būdu.

Klaipėdos universiteto psichologijos studijų studentė, Podiplominių kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) studijų kurso dalyvė. Taip pat turi maisto mokslo ir technologijos magistro išsilavinimą. https://www.linkedin.com/in/egleadomavice/ Dirba dr. Juliaus Neverausko vadovaujamoje specialistų komandoje, konsultuoja individualiai bei veda grupinius užsiėmimus. Grupės. * Valgymo ypatumų (emocinis, impulsyvus valgymas, antsvoris, valgymo sutrikimai – bulimija, priepuolinis persivalgymas) psichoterapinė grupė. * 8 savaičių mindfulness grįstos kognityvinės elgesio terapijos programa. * Psichologinio atsparumo ugdymo programa. Konsultuodama taiko šiuolaikinius, moksliškai pagrįstus psichoterapijos metodus. Aktyviai domisi kognityvine elgesio terapija, įsisąmoninimu (mindfulness) grįsta psichologija, schemų terapija. Įsisavinusi naujausią virtualios realybės (Virtual reality) metodiką ir taiko ją dirbant su žmonėmis patiriančiais įvairias nerimo ir baimės būsenas. Konsultuojant metodus parenka atsižvelgiant į individualius kliento siekius ir poreikius.

Gintarė Dailydė

Psichologė
Konsultuoju Vilniuje bei nuotoliniu būdu.

Psichologijos kvalifikacijos bakalauro ir magistro laipsnį įgijau Vilniaus universitete. 2018 m. baigiau sertifikuotą Įsisąmoninimu grįstos psichologijos intervencijų mokytojų rengimo programą ir esu Įsisąmoninimu grįstos psichologijos intervencijų mokytoja. 2019 m. baigiau studijas Londone, esu sertifikuota Youth Mindfulness Kids programos, skirtos 7-11 metų amžiaus vaikams, dėmesingo įsisąmoninimo mokytoja. Nuo 2019 m. studijuoju kognityvinę ir elgesio psichoterapiją (KET) podiplominėse studijose Lietuvos sveikatos mokslų universitete, o taip pat Individualią schemų terapiją Tarptautinės schemų terapijos draugijos akredituotoje programoje. Galite kreiptis, jeigu kankina ilgalaikis nerimas ar kitos neigiamos emocijos, vargina įkyrios mintys, patiriate panikos priepuolius, jaučiate sumažėjusią energiją, greitai pavargstate, sunku sutelkti dėmesį ir kitus nemalonius pojūčius. Taip pat, jeigu turite bendravimo, šeimos ar poros santykių sunkumų ir norite pradėti spręsti esančias problemas, pažinti save ir labiau džiaugtis gyvenimu.

Agnė Žvikaitė

Psichologė, lektorė, kognityvinės elgesio terapijos praktikė.
Konsultuoja Kaune bei nuotoliniu būdu.

2016 metais baigė sveikatos psichologijos krypties magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. Nuo 2018 metų tobulinasi podiplominėse kognityvinės elgesio terapijos krypties studijose Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Konsultuoja paauglius ir suaugusius, veda nerimo valdymo, savęs pažinimo grupes, veda mokymus organizacijoms psichikos sveikatos temomis. Be kognityvinės elgesio terapijos, domisi ir darbe taiko dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness), į sprendimą orientuotos, priėmimo ir įsipareigojimo, schemų terapijų metodus. Domėjimosi sritys: nuotaikos sutrikimai, nerimo sunkumai (padidėjęs nerimas, panikos atakos, įkyrumai, specifinės fobijos ir kt.), streso valdymas, perdegimo prevencija, savivertės stiprinimas, tarpasmeniniai santykiai.

m
Apie mus
Sorry, no posts matched your criteria.
m
our history

Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.