Dalius Kurlinkas

Medicinos psichologas, kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutas.

Nežinau visų atsakymų, taip pat nežinau ir kaip jums geriausiai gyventi savo gyvenimą, laikausi požiūrio, kad žmogus pats yra savo gyvenimo ekspertas ir daugiausia laiko praleidžia pats su savimi. Tačiau galiu padėti ieškant atsakymų ir tyrinėjant ką jums reikštų gyventi geriausią savo gyvenimą, geriau pažinti ir suprasti save, santykį su savimi ir kitais, pasauliu bei randant ir išbandant būdus leidžiančius keisti savo elgesį, mintis, įsitikinimus, santykį su savo patyrimais.

Savo darbe remiuosi biopsichosociokultūriniu modeliu ir šiuolaikiniais, įrodymais grįstais psichoterapijos principais ir metodais. Tuo pačiu gerbiu ir atsižvelgiu į individualius skirtumams, kiekvieno žmogaus unikalumą todėl laikausi požiūrio, kad įrodymais grįstos terapijos principus kiekvienam žmogui reikia pritaikyti jam unikaliu būdu, kartu su juo sukurti jam skirtą terapiją.

Terapiniame procese skiriu daug dėmesio sistemingam specifinių įgūdžių praktikavimui, lavinimui bei įpročių kūrimui. Laikausi principo, kad terapija vyksta ir už terapinio kabineto ribų ir kuo terapija yra labiau integruojama į kasdienį žmogaus gyvenimą tuo pokyčiai yra ryškesni bei greičiau pasiekiami, tad teikiu didelę svarbą užduotims, praktikoms, kurias klientas atlieka ir pats savarankiškai.

Į problemas, diskomfortą, kentėjimą ir kitus nemalonius patyrimus žmogaus gyvenime žvelgiu kaip į duotybes, gyvenimo faktus, netgi natūralias būsenas, kurių ilgainiui neįmanoma išvengti ar pašalinti visam laikui. Taip pat laikausi požiūrio, kad žmogus yra daugiau nei jo problemos, diskomfortas, kentėjimas ar nemalonūs patyrimai, kad ir kokie dideli jie bebūtų. Todėl terapiniame procese daug dėmesio skiriu asmens resursų atradimui ir įgijimui, kurie leistų sėkmingai veikti, klestėti ir triumfuoti nepaisant visų nemalonių patyrimų. Netgi panaudoti šiuos patyrimus kaip vieną iš šaltinių kuriant vertybėmis grįstą, prasmingą ir praturtintą gyvenimą.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.