Ieva Sabalienė

Sveikatos psichologė, būsima kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė.

Savo darbe taikau Kognityvinės ir elgesio terapijos principus. Kognityvinis modelis teigia, kad tai, kaip žmogus jaučiasi, lemia ne pati situacija, bet jos interpretacija (mintys apie įvykį). Esame linkę savo mintis priimti kaip faktus, tačiau dažnai darome mąstymo klaidų ir mūsų mintys tampa mums nepadedančios, slegiančios. Tad, aš manau, kad kaip valytis dantis, taip ir tvarkytis mintis yra būtina, norint puoselėti sveikatą.

Tikiu, jog, kol nesąmoningų dalykų nepaversime sąmoningais jie valdys mūsų gyvenimą ir mes juos vadinsime likimu. Konsultacijų metu kviečiu įsisamoninti savo mintis, emocijas, kūno pojūčius bei elgesį. Savo klientams padedu kurti kokybiškesnį gyvenimą: atrasti darbo – poilsio balansą, mažinti perfekcionizmą, atrasti būdų suvaldyti stresą, didinti pasitikėjimą savimi, formuoti sveikatai palankius įpročius ir pan. Mano tikslas – išmokyti žmones padėti sau.

Viena pagrindinių mano domėjimosi sričių yra emocinis valgymas, persivalgymas, nuolatinis su maistu susijęs savęs ribojimas. Manau, jog svorio kontrolė, pirmiausiai, yra susijusi su mūsų psichologija: nuostatomis, įsitikinimais, išmoktu elgesiu (įpročiais). Visai ne fizinis alkis, o santykis su maistu ir jausmai bei emocijos lemia, kiek ir ko suvalgome. Jeigu, pirmiausiai, skirsite dėmesio jausmams, o ne kilogramams – visada laimėsite. Tad, jei esate išbandžiusi (-ęs) ne vieną mitybos planą bei sporto programą ir vis dar nepasiekėte savo norimų rezultatų, kviečiu šįkart pradėti kitaip. Leiskimės į gyvenimą keičiančią kelionę kartu.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.