ŠIUOLAIKINĖS PSICHOLOGIJOS IR PSICHOTERAPIJOS CENTRAS
Pakeiskite savo mintis ir jūsų pasaulis pasikeis - Norman Vincent Peale

    MES NORIME IR GALIME JUMS PADĖTI!

  • Individualios psichologinės konsultacijos, paremtos kognityvine ir elgesio terapija (KET) bei kitomis šiuolaikinėmis psichoterapijos metodikomis.
  • KET greitai ir efektyviai padeda tiek įvairiausių psichologinių sunkumų turintiems žmonėms, tiek visiems, siekiantiems didinti savivertę bei gyventi kokybiškiau. 
  • KET yra sėkmingai taikoma esant panikos ir nerimo sutrikimams, socialinei ir specifinėms fobijoms, įkyrumams bei depresijai.
  • KET efektyviai naudojama tiek individualioje, tiek grupinėje terapijoje.

Asmens sveikatos priežiūros įstaigos licencijos Nr. 4388.

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2020-09-03

PAŽINK SAVO NERIMĄ

Nuo spalio 12 d. kviečiame į grupinių užsiėmimų ciklą PAŽINK SAVO NERIMĄ. Terapinę grupę ves psichologė Agnė Žvikaitė kartu su gydytoju-psichoterapeutu dr. Juliumi Neverausku. Užsiėmimai vyks pirmadieniais, vakarais, Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centro patalpose Kaune, Tvirtovės alėja 90a., o esant nepalankiai epidemiologinei situacijai - nuotoliniu būdu.
Ši grupė skirta tiems, kurie:
- dažnai susiduria su nerimu ir jaučia, kad nerimas jiems trukdo gyventi;
- dažnai nerimauja, patiria nerimo ar panikos priepuolius;
- kuriuos kamuoja įkyrios mintys ar baimės, trukdančios siekti tikslų;
- norintiems geriau pažinti šią emociją.
Programa remiasi moksliniais tyrimais grįstų psichoterapinių metodikų principais. Visų šių metodų efektyvumas nerimo sutrikimams ir nerimui mažinti patvirtintas moksliniais tyrimais.

PROGRAMĄ SUDARO:
1. Įvadinė konsultacija (privaloma) su psichologe Agne Žvikaite gyvai arba nuotoliniu būdu. Konsultacijos kaina – 25 eurai. Konsultacijos metu įvertinamos dalyvio problemos ir sunkumai, suteikiama informacija apie planuojamų užsiėmimų metodikas, atsakoma į klausimus. Jeigu konsultacijos metu paaiškėja, kad šie užsiėmimai netinka, psichologė informuos apie kitus galimus problemų sprendimo būdus. Taip pat, tolimesnių konsultacijų metu gali būti sudaromas individualus problemų sprendimo planas ir padedama jį įgyvendinti.
2. Grupiniai psichoterapiniai užsiėmimai. 12 vakarinių užsiėmimų, 1,50 val. trukmės, 1 kartą per savaitę, pirmadieniais. Planuojamos 2 grupės, nuo 17.30 iki 19.15 val. ir nuo 19.30 – 21.15 val. Pradžia – š.m. spalio 12 d. Grupėje ne daugiau nei 12-14 žmonių.
3. Grupinių užsiėmimų kaina (12 užsiėmimų) – 219 eurų.

PAGRINDINĮ GRUPINĖS PSICHOTERAPINĖS PROGRAMOS KURSĄ SUDARO:

I SUSITIKIMAS – Įvadinis užsiėmimas, kurio metu bus supažindinama su programa, programos dalyviais, svarbiausiais moksliniais atradimais apie nerimą ir jo gydymą. Užsiėmimą veda: Julius Neverauskas ir Agnė Žvikaitė.
II ir III SUSITIKIMAI – Apie mintis, skirti tyrinėti minčių įtaką ir svarbą nerimui, bus mokomasi jas identifikuoti, atpažinti mąstymo klaidas bei jas keisti. Užsiėmimus veda: Agnė Žvikaitė.
IV SUSITIKIMAS – skirtas kūno intervencijų, mažinančių nerimą, mokymuisi ir praktikavimui. Užsiėmimą veda: Agnė Žvikaitė.
V SUSITIKIMAS – Žinių ir įgūdžių taikymas praktikoje. Pristatomos ekspozicijos, kurių metu palaipsniui susiduriama su savo baimėmis. Užsiėmimą veda: Julius Neverauskas ir Agnė Žvikaitė.
VI-X SUSITIKIMAI – Žinių ir įgūdžių taikymas praktikoje. Užsiėmimus veda: Agnė Žvikaitė, VIII užsiėmimą ves Julius Neverauskas ir Agnė Žvikaitė.
XI SUSITIKIMAS – Grįžtam prie minčių: susitikimas skirtas minčių pertvarkymui kasdienėse situacijose ir savirefleksijai apie išmoktų įgūdžių taikymą gyvenime. Užsiėmimą veda: Agnė Žvikaitė.
XII SUSITIKIMAS – Atkryčio prevencija, skirta pasiruošti galimiems iššūkiams bei stresoriams ir grupės užbaigimas. Užsiėmimą veda: Julius Neverauskas ir Agnė Žvikaitė.

Jeigu šie užsiėmimai jus sudomino ir norėtumėte dalyvauti, registruokitės nukopijavę šią nuorodą naršyklėje https://forms.gle/y7UkmFPHH4sAkQPN7
ir netrukus su jumis susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.

Išsamesnė informacija tel. +370 616 53444, el.paštu: info@psichoterapija.info, www.e-psichoterapija.info

 Kviečiame į terapinę grupę PAŽINK SAVO NERIMĄ.png


Grįžti į peržiūrąMūsų draugai:  

http://mastyk-ir-veik.blogspot.lt

http://www.facebook.com/Kognityvinė-elgesio-terapija-84638183723

  • Logo_en
    Logo_en

http://www.institute-for-mindfulness.org


Žemėlapis
Skambinti
El.paštas
Apie