Inesa Golubovskaja

Medicinos psichologė, Kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė.

Nors tvirtai tikiu, kad kiekvienas iš mūsų yra savo gyvenimo ekspertas ir geriausiai žino, ko jam reikia, tačiau taip pat kiekvienas iš mūsų yra patyręs momentų, kai jaučiasi pasimetęs, kai klausimų iškyla daugiau nei atsakymų, kai, atrodytų, kad ir ko imiesi, niekas nesikeičia į gera. Šiais ir panašiais gyvenimo momentais geriausia pagalba sau – kreiptis pagalbos į kitą. Kiekvieno iš mūsų asmeninis augimas prasideda nuo savęs ir baigiasi santykyje su kitu žmogumi. Aš neturiu visų atsakymų, tačiau tvirtai žinau, kad visus juos surasime kartu.

Esu labai rūpestingas, atsakingas, motyvuotas, į tikslą orientuotas žmogus, kuris gali būti švelnus ir griežtas vienu metu. Kiekvienas mano klientas tampa labai svarbia mano gyvenimo dalimi, su kuriuo mes kuriame pasitikėjimu ir atvirumu grįstą tarpasmeninį santykį bei kartu siekiame užsibrėžtų tikslų. Esu tvirtai įtikėjusi ir daug kartų patikrinusi, kad keičiantis žmogaus vidiniam pasauliui, aplinka pasikeičia savaime. Tad kartu su jumis sieksime atsakyti į svarbiausius jūsų gyvenimo klausimus, išsikelsime ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus ir kartu sieksime vidinio asmeninio pokyčio ir augimo.

Turiu 10 metų psichologinio darbo patirtį medicinos įstaigose konsultuojant paauglius ir suaugusius su įvairiais psichologiniais ir psichikos sutrikimais. Dirbu su visomis šiuolaikinėmis paauglystės problemomis. Į mane kreipiasi paauglių tėvai, pastebėję padidintą vaiko užsisklendimą, irzlumą, liūdesį, motyvacijos stoką ir kitus amžiui būdingus ir nebūdingus pokyčius bei patys jaunuoliai, patiriantys tapatumo krizę, emocijų sutrikimus, socialinio bendravimo sunkumus ar tiesiog siekdami suprasti ir pažinti save. Padedu tėvams atkurti ryšį su paaugliu. Konsultuoju suaugusius asmenis, patiriančius įvairius psichologinius ir psichinius sutrikimus. Daugiausiai savo darbe orientuojuosi į emocijų sutrikimus. Kviečiu kreiptis patiriant panikos atakas, sergant depresija, įvairiais nerimo sutrikimais, obsesiniu –kompulsiniu sutrikimu, patiriant potrauminio streso sindromą, gedint artimo ar netekus kūdikio, svarstant, ar vis dar verta gyventi. Padedu moterims atstatyti sumenkusią savivertę ir pamilti save. Konsultuoju poras, patiriančias santykių krizę, padedu joms atrasti ir priimti bendrus, abiems pusėms labiausiai priimtinus, sprendimus. Terapiniame procese remiuosi kognityvinės ir elgesio psichoterapijos metodais, taikau šios krypties metodikas. Taikant šiuos metodus daugiausiai atsižvelgiu į asmeninius kliento poreikius čia ir dabar. Esant poreikiui, atlieku psichologinius emocinės ir kognityvinės sferos, mąstymo bei asmenybės psichologinius tyrimus. Vertinu vaikų ir paauglių intelektines galimybes WISC-III (Wechsler – III) metodika.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.