Įsisąmoninto dėmesingumo (MINDFULNESS) mokymo grupė VAIKAMS ir PAAUGLIAMS KAUNE

✅Įsisąmoninto dėmesingumo (MINDFULNESS) mokymo grupė VAIKAMS ir PAAUGLIAMS KAUNE
6 užsiėmimai kasdien nuo 2023 m. vasario 20 d. iki 2023 kovo 27 d.
Kaune Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre
—————————–
✅Įsisąmoninimu grįstos metodikos jau plačiai naudojamos medicinoje, psichologijoje, sporte, kariuomenėje, versle ir be abejo vaikų ir paauglių švietimo bei ugdymo sistemoje. Taikant įsisąmoninimu grįstas metodikas vaikams bei paaugliams jos gali būti ypač naudingos ir efektyvios.
Besivystantis vaikų ir paauglių protas greitai įsisavina mokomas technikas, jas gali panaudoti gyvenime bei mokymosi procese.
Įsisąmoninimu grįstos metodikos gali padėti ir sveikiems vaikams, ir patiriantiems įvairių mokymosi, psichologinių ar elgesio sunkumų.
Taikant šias technikas galima veiksmingai pagerinti vaikų ir paauglių dėmesio koncentraciją, atmintį, emocinę savireguliaciją ir elgesio planavimą, gebėjimą susikaupti ir atsipalaiduoti, socialinius įgūdžius, miego kokybę, negatyvių emocijų ir elgesio valdymo įgūdžius. Intervencijos sumažina bendrą ir specifinį nerimastingumą, pagerina miego kokybę, pailsėjimo jausmą, nuotaiką ir gebėjimą atgauti jėgas. Vaikams stiprėja savęs suvokimas, priėmimas ir pasitikėjimas savimi bei savęs efektyvumo jausmas.
Šias įsisąmoninimu grįstų metodikų galimybes bus galima išnaudoti, jų išmokti lankant įsisąmoninto dėmesingumo (mindfulness) mokymo grupę Kaune pirmadieniais nuo 2023 m. vasario 20 d. Mokymus ves įsisąmoninimu grįstos psichologijos sertifikuota mokytoja bei kognityvinės ir elgesio terapijos praktikė Asta Balbierienė.
✅Organizuojamos skirtingo amžiaus grupės –pirmoji, skirta mažesniems, 7-10 metų amžiaus vaikams (kartu gali dalyvauti vienas iš tėvų), antroji 10–15 amžiaus vaikams. Užsiėmimai vyks 17.40 – 18.55 val. (jaunesniems vaikams) ir 19 – 20.15 val. (vyresniems vaikams) „Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre“, adresu – Tvirtovės al. 90 A, Kaunas.
—————————–
✅MOKYMO PROGRAMĄ SUDARO:
I. Individuali įvadinė konsultacija vaikui ir mamai ar tėvui. Įvadinės konsultacijos gali vykti vakarais, trukmė iki 50 min. Norintieji turės galimybę gauti konsultaciją ir po mokymų, kurioje gaus atsakymus į dar likusius asmeninius klausimus. Įvadinės konsultacijos kaina – 20 eurai. (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, ši kaina įskaičiuojama į galutinę viso kurso sumą).
II. 6 (šeši) grupiniai užsiėmimai vaikams. Užsiėmimų metu vaikai nuosekliai supažindinami su pagrindinėmis dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis, jas pateikiant per žaidimus, eksperimentus, vaizdo įrašus ir diskusijas grupėje. Vieno užsiėmimo trukmė 75 min. Dalyviai gaus įrašytas meditacijas.
Grupiniai užsiėmimai vyks pirmadieniais:
1/6 užsiėmimas – vasario 20 d.
2/6 užsiėmimas – vasario 27 d.
3/6 užsiėmimas – kovo 6 d.
4/6 užsiėmimas – kovo 13 d.
5/6 užsiėmimas – kovo 20 d.
6/6 užsiėmimas – kovo 27 d.
Grupinių užsiėmimų kaina – 90 eurų už 6-erių užsiėmimų ciklą.
—————————–
✅Būtina išankstinė registracija iki 2023 m. vasario 17 d. užpildant anketą šioje nuorodoje https://forms.gle/PbbLp8au8M9T4jJG6 .
‼Po registracijos susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.
Išsamesnė informacija el. paštu info@psichoterapija.info, skambinti tel +370 613 27290 (Asta), +370 616 53444, +370 610 31301.
Mokymus ves įsisąmoninimu grįstos psichologijos sertifikuota mokytoja bei kognityvinės ir elgesio terapijos praktikė Asta Balbierienė. Asta Balbierienė nuo 2017 m. yra sertifikuota mindfulness instruktorė-mokytoja, nuolat vedanti Mindfulness mokymų grupes. Mokytoja, sako, kad Mindfulness praktikos jai yra tapusios neatsiejama gyvenimo dalimi. Asta yra kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) praktikė, baigusi trejų metų psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) studijas pagal Lietuvos sveikatos mokslų universiteto programą (2017-2020 m).