Jolanta Zujevič

Medicinos psichologė, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo praktikė, sertifikuota pagal europinius psichologo (EuroPsy) kvalifikacijos standartus.

Esu psichologė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) meditacijos praktikė.

Psichologinę pagalbą teikiu nuo 2008 m. Esu įgijusi klinikinės psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį (VU). Šiuo metu gilinu žinias LSMU po diplominių studijų „Įvadinis KET psichoterapijos kursas “ programoje. Profesinės patirties įgijau dirbdama, Vaikų ligoninėje Vaiko raidos centre, Vilniaus PSC. Bendradarbiauju su švietimo bei medicinos įstaigomis. Esu sertifikuota pagal europinius psichologo kvalifikacijos standartus (EuroPsy pažymėjimas). Šiuo metu dirbu poliklinikoje ir užsiimu privačia praktika, konsultuoju individualiai vaikus, paauglius, šeimas ir suaugusius. Atlieku psichodiagnostiką bei vertinimus DISC-III, WISC-III, WAIS -III metodikomis. Konsultuoju lietuvių/lenkų/rusų kalbomis.

Psichoterapija padeda atrasti problemų šaltinius ir suteikia jėgų jas išspręsti. Depresija, neurozė, nerimas, nuotaika ir adaptaciniai sutrikimai ar fobijos apsunkina gyvenimą, tačiau visus šiuos sutrikimus galima įveikti. Rūpesčiai dėl vaikų, sudėtingi vaikų-tėvų santykiai, vaikų emocijų ir elgesio problemos, sunkumai mokykloje nėra pastovūs ir gali būti sprendžiami. Taip pat padedu žmonėms, kenčiantiems nuo žemos savivertės, įniršio ar tiems, kurie turi problemų dėl prisitaikymo, ar dėl viršsvorio.
Konsultuoju tiek gyvai, tiek internetu.

Man svarbus atjauta grįstas bendravimas, taip pat pasitikėjimo, saugumo ir pagarbos kitų vertybėms bei poreikiams atmosferos kūrimas. Nuolat gilinu savo žinias ir stiprinu savo terapines kompetencijas dalyvaudama kursuose, mokymuose ir konferencijose.

„Žmogus gali pasiekti viską, ką jo protas pajėgia įsivaizduoti ir kuo gali patikėti” Napoleonas Hillas

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.