Julius Neverauskas

Centro vadovas
Šiuo metu nėra galimybės konsultuotis.

Julius Neverauskas yra medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse. Atsiprašome, šiuo metu neturi galimybės priimti naujų klientų. Dėl gydytojo rekomendacijos pas kitą specialistą rašykite info@psichoterapija.info

Mielieji, 

Labai atsiprašau, tačiau, šiuo metu įsipareigoti naujiems klientams neturiu galimybės. Esu sutelkęs visas pastangas specialistų psichoterapeutų ruošimui, darbui su anksčiau pradėjusiais terapiją žmonėmis ir visuomenės bei specialistų edukacijai.

Todėl, norintys mano konsultacijos gali ją gauti su sąlyga, kad konsultaciją stebės mano vadovaujamų podiplominių studijų dalyviai-specialistai. Tokios konsultacijos dažniausiai vyksta nuotoliniu būdu ir yra nemokamos. Klientai, siekiantys kuo didesnio efekto, gali gauti ir keletą tokių konsultacijų tokiu pačiu būdu.

Apsisprendę pasinaudoti šia galimybe turėtų susisiekti su manimi asmeniškai el. paštujulius.neverauskas@psichoterapija.info ir atsiųsti trumpą problemos ir jos eigos aprašymą.

Tada aš arba mano kolega susisieksime ir susitarsime dėl konsultacijos konkrečiai…

Pabaigai, dar kartą atsiprašydamas, kad šiuo metu neturiu galimybės padėti visiems, kurie to nori, noriu padrąsinti atkakliai ieškoti ir siekti pagalbos iki norimo rezultato.

Pagarbiai ir nuoširdžiai,
Julius Neverauskas

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.