Julius Neverauskas

Centro vadovas
Šiuo metu nėra galimybės konsultuotis.

Julius Neverauskas yra medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Informacija apie dr. Juliaus Neverausko konsultacijas

Atsiprašome, tačiau šiuo metu įsipareigoti naujiems individualiems klientams dr. Juliui Neverauskui yra labai sudėtinga dėl laiko resursų trūkumo.

Tačiau, yra viena galimybė gauti jo konsultaciją:

Norintys dr. Juliaus Neverausko konsultacijos gali ją gauti su sąlyga, kad konsultaciją stebės jo vadovaujamų podiplominių studijų dalyviai-specialistai. Tokios konsultacijos dažniausiai vyksta nuotoliniu būdu ir jos yra nemokamos.  Rekomenduojame klientams įsirašyti konsultaciją į savo garso įrašo laikmenas ir kelių savaičių bėgyje keletą kartų perklausyti. Stebintys konsultaciją specialistai yra įsipareigoję laikytis visų profesinės etikos taisyklių.

Klientai, siekiantys kuo didesnio efekto, gali gauti ir keletą tokių konsultacijų tokiu pačiu būdu. Tokioje konsultacijoje įvertinama būklė ir jos gerinimo galimybės, taip pat aptariamas terapijos planas, kurį po to būtų galima vykdyti ir su kitu terapeutu.

Be to, konsultacijos metu gali būti atliekamos sudėtingesnė terapinės intervencijos, kurias gali būti sunkiau gauti kitur.

Apsisprendę pasinaudoti šia galimybe turėtų susisiekti el. paštu su administratore Gailute Siuciliene info@psichoterapija.info ir atsiųsti trumpą problemos ir jos eigos aprašymą. Tada susisieksime ir susitarsime dėl konsultacijos konkrečiai…

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.