Karolina Muračiovienė

Medicinos psichologė, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo praktikė.

Esu psichologė, Kognityvinės elgesio terapijos bei Dėmesingo įsisąmoninimo praktikė. Psichologijos bakalauro (2016 m.) bei klinikinės psichologijos magistro laipsnius (2018 m.) įgijau Vilniaus universitete. Šiuo metu savo psichoterapines kompetencijas keliu LSMU Kognityvinės elgesio terapijos (nuo 2020 m.) bei LSMU Dėmesingu įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos kognityvinės elgesio terapijos (nuo 2021 m.) studijose. Savarankiška psichologės praktika užsiimu nuo 2018 m., per kurią gavau individualaus psichologinio konsultavimo, psichologinio vertinimo bei grupių vedimo patirties. Savo praktikoje konsultuoju suaugusius, vaikus ir paauglius bei jų tėvus. Turiu patirties darbe su žmonėmis, kurie kreipėsi dėl bendravimo, santykių, savo jausmų ir poreikių supratimo sunkumų, dėl nepasitikėjimo savimi, savivertės problemų, su patiriančiais depresiją, panikos atakas, socialinį nerimą, miego problemas, atsidūrusius krizinėse situacijose, išgyvenančius netektį.

Mano praktikuojama kognityvinė elgesio terapija teigia, kad mūsų įgyta patirtis lemia tai kaip suvokiame save ir pasaulį, kaip reaguojame į įvykius. Kartais dėl to galime būti išmokę reaguoti (mąstyti, jausti ir elgtis) tokiais būdais, kurie sukelia užsitęsusius emocinius, tarpasmeninius sunkumus, žemą savivertę, sau ar kitiems žalingą elgesį, trukdo atsitiesti po krizinių išgyvenimų, realizuoti savo potencialą ir kurti prasmingą bei pasitenkinimą teikiantį gyvenimą. Kognityvinėje elgesio terapijoje pirmiausia įsisąmoniname problemas keliančius mąstymo ir elgesio būdus, o tuomet galime ieškoti ir mokytis naujų, padedančių efektyviau tvarkytis su gyvenimo iššūkiais, jausti daugiau pasitenkinimo bei tapti labiau sąmoningu ir aktyviu savo gyvenimo kūrėju. Aš šiame pastangų reikalaujančiame, bet kartu įdomiame ir praturtinančiame procese galiu tapti savotiška bendražyge ir, naudodama įgautą patirtį bei mokslu pagrįstus terapinius metodus, padėti siekti norimų pokyčių.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.