Kūno ir schemų terapijos patyriminės grupės

2 dienų trukmės kūno ir schemų terapijos patyriminėje grupė, skirta vaikystės patirčių perdirbimui, pasirūpinimui „Vidiniu vaiku“ ir jo „auginimui“ (pirma, vaikystės pakopa), kurią ves dr. Julius Neverauskas (su pagalbininkais).
✅✅✅
Kviečiame dalyvauti 2 dienų patyriminėje grupėje, skirtoje vaikystės patirčių perdirbimui, teigiamų vaikystės patirčių kūrimui, pasirūpinimo „Vidiniu vaiku“ ir jo „auginimo“ įgūdžių lavinimui, naudojant kūno ir schemų terapijos metodikas bei technikas.
✅✅✅
Galima rinktis vieną iš grupių, vykstančių šiomis dienomis:
✔️2023 m. sausio 14-15 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį) Kaune, viešbutyje Victoria.
✔️2023 m. sausio 14-15 d. (Šeštadienis ir Sekmadienis) Kaune, Victoria hotel, Miško g. 11
✔️2023 m. vasario 4-5 d. Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’. Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’.
✔️2023 m. kovo 4-5 d. (Šeštadienis ir Sekmadienis) Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’.
✔️2023 m. kovo 15-16 d. (Trečiadienis ir Ketvirtadienis) Kaune, Victoria hotel, Miško g. 11
✔️2023 m. balandžio 1-2 d. (Šeštadienis ir Sekmadienis) Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’
✔️2023 m. balandžio 5-6 d. (Trečiadienis ir Ketvirtadienis) Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’
✅✅✅
Patyriminė grupė labai efektyviai per dvi dienas (maždaug 16-18 val. intensyvaus psichoterapinio proceso) sudaro sąlygas psichologinių iššūkių bei sunkumų (asmeniniame gyvenime, santykiuose ir profesinėje veikloje), dažniausiai kilusių vaikystėse perdirbimui.
❗Svarbu: Tai pirmos pakopos patyriminė grupė, skirta vaikystei. Jau paskelbtos pirmosios datos antros pakopos patyriminei grupei [2023 m. gegužės 24-25 d. (trečiadienį ir ketvirtadienį) ir 2023 m. birželio 10-11 d. (šeštadienį ir sekmadienį) Vilniuje], tačiau dėl nevienodo dalyvių pasirengimo antroje pakopoje (skirtoje paauglystei) galės dalyvauti tik asmenys ne mažiau du kartus dalyvavę pirmos pakopos užsiėmimuose su ne mažiau kaip trijų mėnesių pertrauka tarp jų.
🟥
Grupės tikslas yra gauti naują bei schemų terapijos tikslus atitinkančią, negatyvius įsitikinimus koreguojančią patirtį, perdirbant žmogaus kaip asmenybės augimo ir vystymosi etapus taikant kūno technikas. Visas darbas bus nukreiptas tik pozityvo, o ne negatyvo kryptimi, užsiėmime nereikia viešai atskleisti jokių slepiamų faktų, todėl nereikia baimintis dėl buvusių ankstyvuose gyvenimo tarpsniuose negatyvių patirčių (jeigu tokių buvo) įtakos.
🟥
Abi dienas bus dirbama maždaug po 9 valandas su pertrauka pietums labai intensyviame tarpusavio psichoterapiniame kontakte. Patyrimas yra visiškai saugus, bet labai intensyvus, todėl kviečiame dalyvauti tik neabejojančius dėl savo motyvacijos gauti stiprią ir labai veiksmingą bei naudingą psichoterapinę patirtį.
🟥
Ypač stiprų ir greitą poveikį ši metodika turi asmenims, pripažįstantiems, kad ankstyvuose ir kituose svarbiuose gyvenimo etapuose turėjo arba turi bazinių poreikių patenkinimo deficitą, atsispindintį tolimesniuose pasirinkimuose, gyvenimo patirtyse bei gyvenimo eigoje.
🟥
Šios pirmos (vaikystės) pakopos užsiėmimai bus skirti vaikystės patirtims perdirbti patyriminiu būdu.
🟥
Užsiėmimai vyko jau eilę kartų (prieš du metus nutrūko dėl karantino reikalavimų) ir asmenys dalyvavę šio formato užsiėmimuose pabrėžia pozityvų, greitą ir intensyvų terapinį jų poveikį.
🏷️ DALYVAVIMO KAINA
Dviejų dienų patyriminės grupės kaina 119 eurų. Užsiėmimas labai tinka ir įvairaus amžiaus bei patirties poroms bei artimiems šeimų nariams (mama/tėtis + suaugęs vaikas/vaikai). Kaina artimų žmonių/šeimos porai 199 eurai (dviem asmenims) vietoje 238 eurų.
Siekiant didžiausio efektyvumo grupės darbui yra labai svarbus numatytas (nei per didelis nei per mažas) dalyvių skaičius, todėl remdamiesi daugelio ankstesnių užsiėmimų patirtimi įvedame papildomą (prie užsiėmimų kainos) 15 eurų registracijos mokestį vienam užsiregistravusiam žmogui arba užsiregistravusiai porai, kuris nėra grąžinamas nei atsisakius savo registracijos, nei norint pakeisti dalyvavimo datą.
✅✅✅
Apmokėti galima:
– perkant bilietą per Paysera bilietų sistemą čia https://tickets.paysera.com/…/2023-schemu-terapija-ir…
Jeigu neturite galimybės apmokėti šiuo būdu, rašykite el. paštu info@psichoterapija.info
✅✅✅
Vietų skaičius labai ribotas, todėl kviečiame norinčius registruotis kuo anksčiau ir pasirinkti patogią datą, spauskite Paysera nuorodą:
Jeigu reikalinga sąskaita faktūrą, ją sugeneruokite iš karto mokėjimo metu.
Pakeitusiems savo nuomonę mokestis nebus grąžinamas, tačiau gali būti galimybė leisti vietoje savęs dalyvauti kitam žmogui (tačiau grupės vadovai gali vertinti kandidato pasirengimą šiai psichoterapinei metodikai).
Psichoterapinės patirtys šiuose užsiėmimuose labai efektyvios ir stiprios, todėl pirmoje pakopoje gali dalyvauti tik asmenys, kuriems užsiėmimus rekomendavo specialistai arba jau dalyvavusieji šiuos užsiėmimuose asmenys.
🟥🟥🟥
Antra pakopa (paauglystė):
2023 m. gegužės 24-25 d. (Trečiadienis ir Ketvirtadienis) Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’. Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’.
2023 m. birželio 10-11 d. (Šeštadienis ir Sekmadienis) Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’. Vilniuje, Sodų g. 14, viešbutyje ,,Panorama’’.
Dėl nevienodo dalyvių pasirengimo antroje pakopoje (skirtoje paauglystei) galės dalyvauti tik asmenys ne mažiau du kartus dalyvavę pirmos pakopos užsiėmimuose su ne mažesne kaip trijų mėnesių pertrauka tarp jų.
Jeigu apsispręsite dalyvauti pirmoje pakopoje antrą kartą ir pasikviesite savo šeimos narį/partnerį(-ę), jums po užsiėmimų bus pritaikyta papildoma 50 eurų nuolaida porai, už būsimą dalyvavimą antroje pakopoje…
Antrai pakopai kviečiame registruotis užpildant šią formą:
SVARBU – registracijos anketoje prašome tiksliai parašyti savo el. pašto adresą.
Kilus klausimams rašyti el. paštu info@psichoterapija.info arba skambinti tel. +37061653444.