Lina Strauke

Psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė

Mes kiekvienas stengiamės gyventi pilnavertį gyvenimą. Savo darbo praktikoje ir asmeniniame gyvenime supratau, kad pilnavertis gyvenimas gali būti labai skirtingas priklausomai nuo aplinkos, situacijos, vertybių, planų ir norų.

Dirbdama psichoterapinį darbą padedu kiekvienam individualiai rasti gyvenimo kryptį ir jos nuosekliai siekti, keičiant savo požiūrį, elgesį, įpročius.

Schemų terapijos pagalba padedu geriau suprasti save ir kodėl kartais tos pačios gyvenimo situacijos tarsi vis iš naujo kartojasi. Kaip nuosekliai įrašytos schemos, kurias norint gyventi laimingiau, reikia keisti.

Geriau suprasti save, žinoti kur nori nueiti ir tinkamai pasirinkti būdus, tai žingsniai, kuriais vadovaujuosi terapijoje.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.