Mindfulness mokymo grupė vaikams ir paaugliams Kaune

Ar žinojote, kad Mindfulness technikos labai padeda vaikams sukaupti dėmesį, jas praktikuojant pagerėja atmintis, neigiamų emocijų ir elgesio valdymas, gebėjimas atsipalaiduoti ir atgauti jėgas

Užsiėmimai vaikams ir paaugliams vyks trečiadieniais, Kaune. 5 užsiėmimai nuo 2021 m. spalio 6 d. iki 2021 lapkričio 3 d., Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre.

Grupinių užsiėmimų kaina – 75 eurai už 5-erių užsiėmimų ciklą.

Įsisąmoninimu grįstos metodikos jau plačiai naudojamos medicinoje, psichologijoje, sporte, kariuomenėje, versle ir be abejo vaikų ir paauglių švietimo bei ugdymo sistemoje. Taikant įsisąmoninimu grįstas metodikas vaikams bei paaugliams jos gali būti ypač naudingos ir efektyvios.

Besivystantis vaikų ir paauglių protas greitai įsisavina mokomas technikas, jas gali panaudoti gyvenime bei mokymosi procese.

Įsisąmoninimu grįstos metodikos gali padėti ir sveikiems vaikams, ir patiriantiems įvairių mokymosi, psichologinių ar elgesio sunkumų.

Taikant šias technikas galima greitai ir veiksmingai pagerinti vaikų ir paauglių dėmesio koncentraciją, atmintį, emocinę savireguliaciją ir elgesio planavimą, gebėjimą susikaupti ir atsipalaiduoti, socialinius įgūdžius, miego kokybę, negatyvių emocijų ir elgesio valdymo įgūdžius. Intervencijos sumažina bendrą ir specifinį nerimastingumą, pagerina miego kokybę, pailsėjimo jausmą, nuotaiką ir gebėjimą atgauti jėgas. Vaikams stiprėja savęs suvokimas, priėmimas ir pasitikėjimas savimi bei savęs efektyvumo jausmas.

Šias įsisąmoninimu grįstų metodikų bus galima išmokti lankant įsisąmoninto dėmesingumo (mindfulness) mokymo grupę Kaune nuo 2021 m. spalio 6 d., trečiadieniais. Mokymus ves gyd.psichoterapeutas Julius Neverauskas ir įsisąmoninimu grįstos psichologijos sertifikuota mokytoja bei kognityvinės ir elgesio terapijos praktikė Asta Balbierienė.

Organizuojamos skirtingo amžiaus grupės – pirmoji, skirta mažesniems, 6-10 metų amžiaus vaikams, antroji, 11 – 15 amžiaus vaikams. Užsiėmimai vyks nuo 17.30 – 18.45 val. (jaunesniems vaikams) ir 19.00 – 20.15 val. (vyresniems vaikams), „Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre“, adresu – Tvirtovės al. 90A, Kaunas.

MOKYMO PROGRAMĄ SUDARO:

I. Privaloma individuali įvadinė konsultacija vaikui ir mamai ar tėvui. Įvadinės konsultacijos gali vykti vakarais, trukmė 45 min. Norintieji turės galimybę gauti konsultaciją ir po mokymų, kurioje gaus atsakymus į dar likusius asmeninius klausimus. Įvadinės konsultacijos kaina – 19 eurų. Konsultuoja įsisąmoninimu grįstos psichologijos sertifikuota mokytoja bei kognityvinės ir elgesio terapijos praktikė Asta Balbierienė.

II. 5 (penki) grupiniai užsiėmimai vaikams. Vieno užsiėmimo trukmė 75 min.
Grupiniai užsiėmimai vyks šiomis dienomis.

1/5 užsiėmimas – spalio 6 d.
2/5 užsiėmimas – spalio 13 d.
3/5 užsiėmimas – spalio 20 d.
4/5 užsiėmimas – spalio 27 d.
5/5 užsiėmimas – lapkričio 3 d.

Grupinių užsiėmimų kaina – 75 eurai už 5-erių užsiėmimų ciklą. Užsiėmimų kaina turi būti sumokama iki rugsėjo 30 d.

Būtina išankstinė registracija iki 2021 m. rugsėjo 27 d. užpildant anketą šioje nuorodoje https://forms.gle/48Vs929RvgsmYVxs9

Išsamesnė informacija el. paštu info@psichoterapija.info, skambinti tel. +370 616 53444, +370 610 31301.

APIE SPECIALISTUS:

Asta Balbierienė nuo 2017 m. yra sertifikuota mindfulness instruktorė-mokytoja, nuolat vedanti Mindfulness mokymų grupes. Mokytoja, sako, kad Mindfulness praktikos jai yra tapusios neatsiejama gyvenimo dalimi. Asta yra kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) praktikė, baigusi trejų metų psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) studijas pagal Lietuvos sveikatos mokslų universiteto programą (2017-2020 m).

Julius Neverauskas, medicinos daktaras, gydytojas psichoterapeutas, podiplominių psichoterapijos studijų kurso vadovas Lietuvos sveikatos mokslų universitete.