Patyriminė dėmesingu įsisąmoninimu (MINDFULNESS) grįsta STRESO REGULIAVIMO įgūdžių lavinimo grupė GYVAI KAUNE

✅Patyriminė dėmesingu įsisąmoninimu (MINDFULNESS) grįsta STRESO REGULIAVIMO įgūdžių lavinimo grupė GYVAI KAUNE
✅Ši grupė skirta asmenims, norintiems įgauti PRAKTINIŲ įgūdžių kasdienai. Didžiąją užsiėmimų dalį sudaro patyriminės praktikos, kurių metu mokomės stebėti, (at)pažinti, tyrinėti, kaip funkcionuoja mūsų psichika, kūnas, kaip mes reaguojame įvairiose situacijose, ypatingai susiduriant su mums įššūkių keliančiomos situacijomis, stresu, nerimu, įtampa, neapibrėžtumu. Reguliariai praktikuojant galime stebėti, kaip lavėja mūsų dėmesingumas, įgūdis ištalpinti/išbūti su mums diskomfortą keliančiais jausmai ir patirtimis, nereaguojant automatiškai, o renkantis labiau mūsų poreikius atliepiančius, išmintingesnius ir sveikesnius būdus. To pasekoje gali gerėti mūsų kasdienio gyvenimo kokybė, augti mūsų psichologinis atsparumas, lavinamas kūrybiškumas. Užsiėmimų metu taip pat įpinami ir atjauta grįstų praktikų elementai, galintys padėti (už)megzti, auginti, puoselėti geranoriškesnį, labiau palaikantį, daugiau pasirūpinimu, mažiau vidiniu kritiku paremtą santykį su savimi ir kitais.
Grupė skirta tiek pradedantiesiems, tiek ir susipažinusiems su dėmesingo įsisąmoninimo grįstomis metodikomis, tačiau ir norintiems gilinti ar atnaujinti jau turimus įgūdžius. Pratybų metu gausite visą informaciją, su kuria galėsite praktikuoti savarankiškai.
————————————–
‼ Norinčiuosius prisijungti, kviečiame registruotis užpildžius šią formą:
https://forms.gle/q32KN1aFQNCqJsiq8
✅ 𝙆𝘼𝘿𝘼? Trečiadieniais
Pradžia: 2023 m. balandžio 12 d. – pabaiga 2023 m. gegužės 31 d.
Užsiėmimų laikas: 18:00 – 20:30 val. (2 val. 30 min. su 10 minučių pertrauka)
Mindfulness diena bus šeštadienį ar sekmadienį. Data bus patikslinta. Mindfulness dieną ves Dr. Julius Neverauskas kartu su kitais mokytojais. Mindfulness diena vyksta nuotoliniu būdu, Zoom.
Grupės trukmė: 8 savaitės
✅ 𝙆𝙐𝙍? Užsiėmimai vyks GYVAI, KAUNE, Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre, Tvirtovės al. 90 A (https://e-psichoterapija.lt/kontaktai/)
‼ Po registracijos susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko, telefonas pasiteirauti +370 67188388 (Eglė), +37 0613 27290 (Asta).
Individuali konsultacija gali vykti gyvai Kaune, Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre, Tvirtovės al. 90 A (https://e-psichoterapija.lt/kontaktai/) ar nuotoliniu būdu Zoom, pagal dalyvio pageidavimą.
————————
✅𝗠𝗢𝗞𝗬𝗠𝗨̨ 𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠 𝗦𝗨𝗗𝗔𝗥𝗢:
I. Individuali įvadinė konsultacija. Siekiant užtikrinti grupės veiksmingumą ir dalyvių motyvaciją, norinčius dalyvauti programoje pirmiausiai kviečiame į įvadinę konsultaciją su mindfulness mokytoja. Šios konsultacijos trukmė – apie 30 min. Jeigu konsultacijos metu paaiškėja, kad šie užsiėmimai netinka, specialistė patars apie kitus galimus problemų sprendimo būdus. Jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, konsultacija įskaičiuojama į galutinę visos programos kainą.
II. 8 savaičių trukmės mokymai. Mokymus sudaro 8 kassavaitiniai 3 ak.val. trukmės užsiėmimai trečiadienio vakarais gyvai KAUNE, Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre.
III. Mindfulness diena skirta visų gautų žinių užtvirtinimui ir trunka visą dieną, daug dėmesio skiriama svarbiausių pratimų išbandymui, jų atlikimui praktikoje, susipažinimui su papildomomis praktikomis, tiesiogiai prižiūrint patyrusiam specialistui. Mindfulness diena vyksta nuotoliniu būdu, Zoom.
IV. Mokymo dalyviai po kiekvieno susitikimo gauna mokymų medžiagą ir meditacijų garso įrašus.
————————
✅Užsiėmimus ves sertifikuotos mindfulness mokytojos Asta Balbierienė ir Eglė Adomavičė . Dr. Julius Neverauskas kartu su kitais mokytojais ves Mindfulness dieną.
Abi mokytojos atjautos įgūdžių mokėsi tarptautinėje atjautos mokytojų mokymo programoje, kurią vedė olandų lektoriai Erik van den Brink bei Frits Koster.
————————
✅ MOKYMŲ KAINA:
Viso kurso kaina (8 vakariniai užsiėmimai + įvadinė konsultacija+ mindfulness diena) – 199 eur.
Įvadinės konsultacijos kaina – 19 eur (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, ši kaina įskaičiuojama į viso kurso kainą).
Mindfulness diena – 29 eur – kurso dalyviams įskaičiuota į viso kurso kainą.
Galime išrašyti sąskaitas įmonėms ir organizacijoms už darbuotojų dalyvavimą mindfulness 8 sav. programoje.
✅ 𝙆𝘼𝙎 𝙔𝙍𝘼 𝙎𝙑𝘼𝙍𝘽𝙐 𝘿𝘼𝙇𝙔𝙑𝘼𝙐𝙅𝘼𝙉𝙏?
• Į savo dienotvarkę galėsite įtraukti bent 20 min. laiko kasdien praktikavimui. Tai ką mes kartojame, tampa mūsų nauju įpročiu.
• Norite mokytis, dėti reguliarias pastangas siekiant pokyčių.
✅ 𝗗𝗔𝗟𝗬𝗩𝗔𝗨𝗗𝗔𝗠𝗜 𝗠𝗢𝗞𝗬𝗠𝗨𝗢𝗦𝗘 𝗜𝗥 𝗦𝗔𝗩𝗔𝗥𝗔𝗡𝗞𝗜𝗦̌𝗞𝗔𝗜, 𝗡𝗨𝗢𝗦𝗘𝗞𝗟𝗜𝗔𝗜 𝗣𝗥𝗔𝗞𝗧𝗜𝗞𝗨𝗢𝗗𝗔𝗠𝗜 𝗗𝗔𝗟𝗬𝗩𝗜𝗔𝗜 𝗚𝗔𝗟𝗜 𝗦𝗧𝗘𝗕𝗘𝗧𝗜, 𝗞𝗔𝗜𝗣:
– Geriau suprantame, kaip veikia mūsų psichologija, gerėja įgūdžiai ir galimybės atsigręžti ir tyrinėti savo vidines patirtis, pastebėti savo mintis, emocijas, kūno reakcijas bei rinktis mums ir kitiems palankesnį atsaką vietoje įprasto automatinio reagavimo, pavyzdžiui, patiriant stresą, nerimą ar neapibrėžtumą.
– Didėja vidinė ramybė, psichologinis stabilumas, pastabumas, atsparumas.
– Mažėja stresas, nerimas, įtampa.
– Gerėja gebėjimas susikaupti bei valdyti dėmesį, tampame sąmoningesni.
– Švelnėja emocinės reakcijos į sunkias situacijas
– Pagerėja bendravimas ir bendradarbiavimas su savimi ir kitais
– Mažėja vidinio kritiko įtaka. Auga, stiprėja geranoriškesnis, labiau atjaučiantis santykis su savimi ir kitais.
– Stiprėja pasirūpinimo savimi su atjauta, geranoriškumu įgūdžiai, ypatingai susidūrus su sunkumais, skausmu ir kentėjimu.
– Gerėja įgūdžiai padėti sau atgauti pusiausvyrą užliejus stiprioms emocijos (pvz., esant nerimui, stresui, kaltės, gėdos jausmams)
– Stiprėja įgūdžiai sąmoningai atsigręžti į teigiamus dalykus ir puoselėti daugiau džiaugsmo, prasmės ir pusiausvyros papildytą kasdienybę.
————————
✅ 𝙆𝘼𝙈 Š𝙄 𝙋𝙍𝙊𝙂𝙍𝘼𝙈𝘼 𝙉𝙀𝙍𝙀𝙆𝙊𝙈𝙀𝙉𝘿𝙐𝙊𝙅𝘼𝙈𝘼?
Užsiėmimai nerekomenduojami asmenims, turintiems psichozinių sutrikimų, šiuo metu išgyvenantiems sunkios depresijos epizodą arba ką tik patyrusiems sunkią krizę ar netektį. Šiuo atveju rekomenduojame kreiptis individualiai psichoterapeuto konsultacijai.
✅𝗔𝗣𝗜𝗘 𝗠𝗘𝗧𝗢𝗗𝗔̨:
Mindfulness metodika, kuri susideda iš moksliniais tyrimais pagrįstų meditacinių užsiėmimų bei psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) pagrindų, šiuo metu viena plačiausiai naudojamų pasaulyje kaip efektyvus pasirūpinimo savimi ir psichologinės bei emocinės sveikatos gerinimo, depresijos ir depresijos atkryčio prevencijos būdų.
Mindfulness grupes lanko įvairiausio amžiaus žmonės, siekiantys pagerinti savo gyvenimo kokybę, varginami streso ar susiduriantys su psichologiniais sunkumais. Kaip streso mažinimo būdą šią metodiką taiko įvairiausių sudėtingų ir stresą patiriančių profesijų atstovai: nuo karių iki mokytojų bei gydytojų, verslininkų. Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų. Vakarų šalyse plačiai taikomas ir valstybinėse ligoninėse bei poliklinikose.
Sąmoningumo meditacija praktikuojama įvairiose kompanijose – nuo JAV Rytuose esančio Volstryto iki Vakaruose įsikūrusio Silicio slėnio. Ja naudojasi Google ir NASA specialistai, jos principus taiko elitiniai JAV kariai, Didžiojoje Britanijoje mindfulness programos diegiamos ir parlamente, ir švietimo sistemoje.
————————————–
✅ KAS BUVO NAUDINGIAUSIA MINDFULNESS MOKYMUOSE?
-Užsiėmimuose jaučiuosi jaukiai, saugiai, kaskart savyje atrandu naujų pojūčių ir atradimų. Vedėjų balso tembras maloniai „glosto“ ausų receptorius. Labai jauku, informatyvu ir priimtina. Ačiū.
Naujai pajutau skirtumą tarp galvojimo ir jausminio įsisąmoninimo. Protavimo praktikoje jaučiau kritiško vertinimo. Jausminėje praktikoje – priėmimo ir dėkingumo.
-Esu dėkinga ir džiaugiuosi, kas šiuo metu vyksta užsiėmimuose. Dėkinga už galimybę giliau ir tikroviškiau save pažinti mintyse, jausmuose ir pojūčiuose.
Noriu išreikšti širdingą dėkingumą už subtilumą, pagarbą, išbaigtumą nuo A iki Z. Už kruopščiai parengtą ir operatyviai atsiųstą metodinę medžiagą.
-Nauja ir maloniai džiugino, keitėsi kūno pojūčiai, jie lengvėjo, po dėmesingų judesių praktikų.
Nuoširdžiai, man viskas priimtina, įdomu, apima vidinė ramybė ir vidinis džiaugsmas.
Profesionaliai, jaukiai, kantriai ir empatiškai. Dėkui.
-Ačiū už kantrybę ir jaučiamą atsidavimą programai.
-Kiekvienas užsiėmimas paliko daug informacijos ir patirčių einant savęs pažinimo keliu. Praturtino ir sustiprino. Tai pati geriausia dovana sau. Ačiū
‼ Norinčiuosius prisijungti, kviečiame registruotis užpildžius šią formą: https://forms.gle/q32KN1aFQNCqJsiq8