Mindfulness grupės

𝗣𝗔𝗭̌𝗜𝗡𝗞 𝗦𝗔𝗩𝗢 𝗘𝗠𝗢𝗖𝗜𝗝𝗔𝗦. 𝗚𝗿𝘂𝗽𝗶𝗻𝗶𝘂̨ 𝘂𝘇̌𝘀𝗶𝗲̇𝗺𝗶𝗺𝘂̨ 𝗰𝗶𝗸𝗹𝗮𝘀
✅Pradžia 2022 m. spalio 24 d.
Užsiėmimai vyks ON-LINE, labai patogioje vartotojui ZOOM platformoje, pirmadienio vakarais, nuo 18.00 iki 20.30 val.
❗Registruotis į grupę galite čia : https://forms.gle/3jR8A4drhzTwm6WJ8
——————————–
Pirmadienių vakarais ir vėl kviečiame į ONLINE grupinius užsiėmimus, kurių metu mokysimės pažinti savo ir kitų žmonių emocijas, suprasti, ką jos mums bando „pasakyti“ bei kaip išmokti labiau leisti joms būti natūralia mūsų gyvenimo dalimi. Gerai suprasti savo ir kitų žmonių emocijas svarbu ne tik tam, kad galėtume sau padėti susidūrę su psichologiniais sunkumais, bet ir tam, kad galėtume jausti gyvenimo pilnatvę, daryti pasirinkimus atsižvelgdami į savo jausmus bei tikrai džiaugtis tuo, kad gyvename. Šias grupes vedame jau keletą metų ir kaskart džiaugiamės susirenkančių dalyvių nuoširdumu, drąsa tyrinėti ir dalintis bei susikuriančiu bendrystės jausmu grupėje.
——————————–
✅𝗞𝗮𝘀 𝗴𝗮𝗹𝗶 𝗿𝗼𝗱𝘆𝘁𝗶, 𝗸𝗮𝗱 𝗴𝗮𝗹𝗯𝘂̄𝘁 𝗻𝗲𝗽𝗮𝗸𝗮𝗻𝗸𝗮𝗺𝗮𝗶 𝘀𝘂𝗽𝗿𝗮𝗻𝘁𝗮𝗺𝗲 𝘀𝗮𝘃𝗼 𝗲𝗺𝗼𝗰𝗶𝗷𝗮𝘀, 𝗲𝗺𝗼𝗰𝗶𝗻𝗶𝘂𝘀 𝗽𝗼𝗿𝗲𝗶𝗸𝗶𝘂𝘀, 𝗶𝗿 𝗻𝗲 𝘃𝗶𝘀𝗮𝗱𝗮 𝗺𝗼𝗸𝗮𝗺𝗲 𝗶̨ 𝗷𝘂𝗼𝘀 𝗮𝘁𝘀𝗶𝘇̌𝘃𝗲𝗹𝗴𝘁𝗶?
• Kartais vargina panikos atakos ar nerimo priepuoliai, užklumpantys netikėtai, lyg iš „giedro dangaus“
• Nežinome, ką norime veikti gyvenime, ko imtis, jaučiamės lyg „be krypties“, galbūt jaučiame tuštumos jausmą
• Dažnai būname irzlūs, bet nesuprantame, kodėl
• Vargina fiziniai skausmai – migrena, dažni galvos, nugaros ar kiti skausmai, neturintys fizinio paaiškinimo
• Pastebime, kad norime stipriai kontroliuoti savo artimuosius, ir jiems tai kelia nepasitenkinimą
• Vengiame tam tikrų temų, kurios kitiems žmonėms nesukelia tokių stiprių išgyvenimų, pavyzdžiui, dalyvauti laidotuvėse, girdėti, kad kažkas susirgo rimta liga ar kad kažkam nutiko nelaimė
• Mums sunku būti šalia kito žmogaus, išgyvenančio stiprias emocijas
Šių grupinių užsiėmimų metu derinsime edukaciją apie įvairias emocines būsenas su patyriminėmis praktikomis, kurių metu saugioje aplinkoje ir saugiais būdais tyrinėsime savo jausmus: baimę, liūdesį, džiaugsmą, pyktį, nerimą ir kitus. Labai dažnai savo emocijų bijome todėl, kad jų gerai nepažįstame ir nesuprantame. Gal bijoti jų išmokome todėl, kad vaikystėje buvome paliekami vieni su jomis tvarkytis, gal buvome už jas kritikuojami, o gal matėme, kad mus auginantys žmonės bijo savo emocijų. Tačiau kadangi visi turime emocines smegenis, tai ir emocijas patirsime kasdien visą savo gyvenimą, tad tikrai verta jas pažinti ir mokytis priimti, kad jos tokia pat natūrali mūsų patirties dalis, kaip širdies plakimas ar kvėpavimas.
Grupės darbe taikysime patyrimes technikas, paimtas iš dėmesingumo įsisąmonimo (mindfulness), į atjautą orientuotos terapijos, kognityvinės ir elgesio terapijos bei schemų terapijos sistemų.
——————————–
✅ Užsiėmimus ves psichologės-psichoterapeutės Reda Rizgelytė-Viskontienė ir Giedrė Žalytė, taikančios kognityvinę ir elgesio bei schemų terapiją.
❗Iš viso vyks 16 vakarinių užsiėmimų. Kiekvieną pirmadienį užsiėmimai tęsis nuo 18 iki 20.30 val su 10 min. pertraukėle.
Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, per Zoom programą.
Grupės vedančiosios turi sėkmingos šių grupinių užsiėmimų vedimo per Zoom programą patirties.
Norint patekti į grupę, būtina viena individuali konsultacija su viena iš grupę vesiančių psichologių. Su psichologe aptarsite savo lūkesčius bei šios grupės tinkamumą sau ir savo norimoms problemoms spręsti ar tikslams siekti.
——————————–
✅𝗞𝗼𝗸𝗶𝗮𝗶𝘀 𝗮𝘁𝘃𝗲𝗷𝗮𝗶𝘀 𝗻𝗲𝘁𝗶𝗸𝘁𝘂̨ 𝗱𝗮𝗹𝘆𝘃𝗮𝘂𝘁𝗶 𝗴𝗿𝘂𝗽𝗲̇𝗷𝗲?
Jeigu šiuo metu patiriate psichozės epizodą, depresijos epizodą, išgyvenate netektį, arba patiriate stipriai išreikštą nerimo sutrikimą, pavyzdžiui, panikos sutrikimą, dėl kurio esate apriboję savo gyvenimą. Visais šiais atvejais reikėtų kreiptis medikamentinio ir/arba psichoterapinio gydymo, o ši grupė bus daugiau edukacinė-patyriminė, todėl geriau tinka žmonėms, kurie šiuo metu gali gyventi savo įprastą gyvenimą, tačiau norėtų geriau jaustis, labiau suprasti ir realizuoti save, imtis sau svarbių pokyčių gyvenime ir pan.
——————————–
❗Grupėje bus iki 16 dalyvių. Grupei pradėjus darbą, nauji dalyviai priimami nebus. Visų 16 grupinių užsiėmimų kaina – eur. Individuali įvadinė konsultaciją su Reda Rizgelyte-Viskontiene arba Giedre Žalyte – 50 eur. Jeigu konsultacijos metu paaiškėtų, kad ši grupė dabartinėje situacijoje jums vis dėlto netinka, psichologė rekomenduos, kokiais kitais būdais galima spręsti dabartines problemas.
Jeigu šie užsiėmimai jus sudomino ir norėtumėte dalyvauti, registruokitės paspaudę šią nuorodą ir netrukus su jumis susisieks administratorė bei pasiūlys galimus laikus individualiai konsultacijai su viena iš psichologių.
——————————–
✅𝗗𝗔𝗟𝗬𝗩𝗔𝗩𝗜𝗠𝗢 𝗦𝗔̨𝗟𝗬𝗚𝗢𝗦:
Išsamesnė informacija : info@zmogausinstitutas.lt
Užsiregistravus su Jumis susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.
❗Registracijos forma : https://forms.gle/3jR8A4drhzTwm6WJ8
❗𝗗𝗮𝗹𝘆𝘃𝗮𝘃𝗶𝗺𝗼 𝘃𝗶𝘀𝗮𝗺𝗲 𝗸𝘂𝗿𝘀𝗲 𝗸𝗮𝗶𝗻𝗮:
1 kartas – 27,5 eur arba 11,60 eur už 1 val. Kaina už 16 kartų – 440 Eur. Šią sumą galima mokėti per 3 kartus:
• 200 eur iki š.m. spalio 20 d.
• 140 eur iki š.m. gruodžio 1 d. d.
100 eur iki 2023 m. sausio 16 d.
SVARBU! Mokant iškart visą sumą pigiau – 389 eur.