Renkama NAUJA RYTINĖ patyriminė mindfulness grįsta STRESO REGULIAVIMO įgūdūdžių lavinimo grupė

✅ NAUJA RYTINĖ patyriminė dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįsta STRESO REGULIAVIMO įgūdžių lavinimo grupė
✅ Ši grupė skirta asmenims, norintiems įgauti PRAKTINIŲ įgūdžių kasdienai. Didžiąją užsiėmimų dalį sudaro patyriminės praktikos, kurių metu mokomės stebėti, (at)pažinti, tyrinėti, kaip funkcionuoja mūsų psichika, kūnas, kaip mes reaguojame įvairiose situacijose, ypatingai susiduriant su mums iššūkių keliančiomis situacijomis, stresu, nerimu, įtampa, neapibrėžtumu. Reguliariai praktikuojant galime stebėti, kaip lavėja mūsų dėmesingumas, įgūdis ištalpinti/išbūti su mums diskomfortą keliančiais jausmai ir patirtimis, nereaguojant automatiškai, o renkantis labiau mūsų poreikius atliepiančius, išmintingesnius ir sveikesnius būdus. To pasėkoje gali gerėti mūsų kasdienio gyvenimo kokybė, augti mūsų psichologinis atsparumas. Užsiėmimų metu taip pat įpinami ir atjauta grįstų praktikų elementai, galintys padėti (už)megzti, auginti, puoselėti geranoriškesnį, labiau palaikantį, daugiau pasirūpinimu, mažiau vidiniu kritiku paremtą santykį su savimi ir kitais.
Grupė skirta tiek pradedantiesiems, tiek ir susipažinusiems su dėmesingo įsisąmoninimo grįstomis metodikomis, tačiau ir norintiems gilinti ar atnaujinti jau turimus įgūdžius. Pratybų metu gausite visą informaciją, su kuria galėsite praktikuoti savarankiškai.
‼ Norinčiuosius prisijungti, kviečiame registruotis užpildžius šią formą: https://forms.gle/sAaoLr688ibeWMV76
✅ KADA? Pirmadienio rytais
Pradžia: 2023 m. rugsėjo 11 d. – pabaiga 2023 m. spalio 30 d.
Užsiėmimų laikas: 9.00 – 11.15 val. (2 val. 15 min.)
Grupės trukmė: 8 kassavaitiniai patyriminiai susitikimai + mindfulness diena
Mindfulness diena numatyta šeštadienį, 2023 m. spalio 21d. gyvai, Vilniuje (vieta bus patikslinta). Mindfulness dieną ves Dr. Julius Neverauskas kartu su kitais mokytojais.
Grupė iki 8-10 dalyvių siekiant suteikti pakankamai erdvės pasidalinimams, aptarimui.
✅KUR? Užsiėmimai vyks ON-LINE, ZOOM platformoje.
Po registracijos susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko, telefonas pasiteirauti +370 67188388 (Eglė),
Individuali konsultacija gali vykti nuotoliniu būdu Zoom arba gyvai Kaune, Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre, Tvirtovės al. 90 A (http://e-psichoterapija.lt/kontaktai/) pagal dalyvio pageidavimą.
————————
✅ MOKYMŲ PROGRAMĄ SUDARO:
I. Individuali įvadinė konsultacija. Siekiant užtikrinti grupės veiksmingumą, aptarti dalyvių lūkesčius, motyvaciją, poreikius ir kt., norinčius dalyvauti programoje pirmiausiai kviečiame į įvadinę konsultaciją. Konsultacijos trukmė – apie 30 min. Jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, konsultacija įskaičiuojama į galutinę visos programos kainą.
II. 8 savaičių trukmės mokymai. Mokymus sudaro 8 kassavaitiniai 2 val. 15 min. trukmės užsiėmimai pirmadienio rytais.
III. Mindfulness diena skirta visų gautų žinių užtvirtinimui ir trunka visą dieną, daug dėmesio skiriama svarbiausių pratimų išbandymui, jų atlikimui praktikoje, susipažinimui su papildomomis praktikomis, tiesiogiai prižiūrint patyrusiam specialistui. Mindfulness diena vyks 2023 m. spalio 21d. gyvai, Vilniuje (vieta bus patikslinta).
IV. Mokymo dalyviai po kiekvieno susitikimo gauna mokymų medžiagą (dalyvio knygą) ir praktikuotų meditacijų garso įrašus.
————————
✅ Užsiėmimus ves psichologė, sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) mokytoja Eglė Adomavičė. Gyd. psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas kartu su kitais mokytojais praves mindfulness dieną (gyvai Vilniuje), pateiks įvadinę paskaitą, įrašytą vaizdo formatu. Grupės dalyviai bus kviečiami prisijungti prie klausimų – atsakymų vakarų, vedamų dr. Juliaus Neverausko.
————————
✅ MOKYMŲ KAINA:
Viso kurso kaina (8 rytiniai kassavaitiniai užsiėmimai + įvadinė konsultacija + mindfulness diena) – 199 eur.
Įvadinės konsultacijos kaina – 19 eur (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, ši kaina įskaičiuojama į viso kurso kainą).
Mindfulness diena – 29 eur – kurso dalyviams įskaičiuota į viso kurso kainą.
Galime išrašyti sąskaitas įmonėms ir organizacijoms už darbuotojų dalyvavimą mindfulness 8 sav. programoje.
✅ KAS YRA SVARBU DALYVAUJANT?
• Į savo dienotvarkę galėsite įtraukti bent 15 – 20 min. laiko kasdien praktikavimui.
• Norite mokytis, dėti reguliarias pastangas siekiant pokyčių.
✅ DALYVAUDAMI MOKYMUOSE IR SAVARANKIŠKAI, NUOSEKLIAI PRAKTIKUODAMI DALYVIAI GALI STEBĖTI, KAIP:
– Geriau suprantame, kaip veikia mūsų psichologija, gerėja įgūdžiai ir galimybės atsigręžti ir tyrinėti savo vidines patirtis, pastebėti savo mintis, emocijas, kūno reakcijas bei rinktis mums ir kitiems palankesnį atsaką vietoje įprasto automatinio reagavimo, pavyzdžiui, patiriant stresą, nerimą ar neapibrėžtumą.
– Didėja vidinė ramybė, psichologinis stabilumas, pastabumas, atsparumas.
– Mažėja stresas, nerimas, įtampa.
– Gerėja gebėjimas susikaupti bei valdyti dėmesį, tampame sąmoningesni.
– Švelnėja emocinės reakcijos į sunkias situacijas
– Pagerėja bendravimas ir bendradarbiavimas su savimi ir kitais
– Mažėja vidinio kritiko įtaka. Auga, stiprėja geranoriškesnis, labiau atjaučiantis santykis su savimi ir kitais.
– Stiprėja pasirūpinimo savimi su atjauta, geranoriškumu įgūdžiai, ypatingai susidūrus su sunkumais, skausmu ir kentėjimu.
– Gerėja įgūdžiai padėti sau atgauti pusiausvyrą užliejus stiprioms emocijos (pvz., esant nerimui, stresui, kaltės, gėdos jausmams)
– Stiprėja įgūdžiai sąmoningai atsigręžti į teigiamus dalykus ir puoselėti daugiau džiaugsmo, prasmės ir pusiausvyros papildytą kasdienybę.
————————
✅ KAM ŠI NEREKOMENDUOJAMA?
Užsiėmimai nerekomenduojami asmenims, turintiems psichozinių sutrikimų, šiuo metu išgyvenantiems sunkios depresijos epizodą arba ką tik patyrusiems sunkią krizę ar netektį. Šiuo atveju rekomenduojame kreiptis individualiai psichoterapeuto konsultacijai.
✅ APIE METODĄ
Mindfulness metodika, kuri susideda iš moksliniais tyrimais pagrįstų meditacinių užsiėmimų bei psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) pagrindų, šiuo metu viena plačiausiai naudojamų pasaulyje kaip efektyvus pasirūpinimo savimi ir psichologinės bei emocinės sveikatos gerinimo, depresijos ir depresijos atkryčio prevencijos būdų.
Mindfulness grupes lanko įvairiausio amžiaus žmonės, siekiantys pagerinti savo gyvenimo kokybę, varginami streso ar susiduriantys su psichologiniais sunkumais. Kaip streso mažinimo būdą šią metodiką taiko įvairiausių sudėtingų ir stresą patiriančių profesijų atstovai: nuo karių iki mokytojų bei gydytojų, verslininkų. Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų. Vakarų šalyse plačiai taikomas ir valstybinėse ligoninėse bei poliklinikose.
Sąmoningumo meditacija praktikuojama įvairiose kompanijose – nuo JAV Rytuose esančio Volstryto iki Vakaruose įsikūrusio Silicio slėnio. Ja naudojasi Google ir NASA specialistai, jos principus taiko elitiniai JAV kariai, Didžiojoje Britanijoje mindfulness programos diegiamos ir parlamente, ir švietimo sistemoje.
‼ Norinčiuosius prisijungti, kviečiame registruotis užpildžius šią formą: https://forms.gle/sAaoLr688ibeWMV76