Renkama STRESO ir NERIMO valdymo MINDFULNESS patyriminė 8 sav. grupė

✅Pradžia 2023 m. rugsėjo 27 d. – pabaiga lapkričio 15 d.
Užsiėmimai vyks ON-LINE, labai patogioje vartotojui ZOOM platformoje, trečiadienio rytais, nuo 9:30 iki 11.45 val.
❗Registruotis į grupę galite čia : https://forms.gle/gNmN53iznky9C4ry8
✅Grupė skirta norintiems išmokti geriau valdyti savo stresą, įgyti praktinius streso prevencijos ir nerimo valdymo įgūdžius, gilinti dėmesingo įsisąmoninimo įgūdžius pasitelkiant įvairias mindfulness praktikas. Ši grupė bus naudinga ir tiems, kurie nori pagerinti savo kasdienio gyvenimo ir darbo kokybę didinant sąmoningumą, auginant pastabumą, dėmesio koncentraciją, auginant pasirūpinimo savimi kompetencijas. 8 sav. mindfulness grupės dalyviai pažymi, jog praktikos padeda jaučiant emocinę įtampą, perdegimo simptomus, miego sutrikimus, santykių problemas ir susiduriant su kitais sunkumais.
——————————–
✅PROGRAMĄ SUDARO:
• Įvadinė paskaita
• 8 vakariniai 3 ak. val. trukmės užsiėmimai kartą savaitėje antradieniais
• Intensyvių praktikų „Mindfulness diena“
• Individuali įvadinė konsultacija
• Įrašytos praktikos ir meditacijos
——————————–
👥 Gydytojas-psichoterapeutas dr. J. Neverauskas ves Mindfulness dieną ir pateiks įvadinę paskaitą.
Užsiėmimus ves Janina Sabaitė Melnikovienė, sertifikuota mindfulness mokytoja, Oxfordo Mindfulness centro absolventė, LSMU Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos konsultantė, sertifikuota koučingo (ICF) specialistė, saviugdos mokymų lektorė.
Lektorė net tik nuolat veda grupinius užsiėmimus, konsultuoja individualiai remiantis kognityvine elgesio terapija, bet aktyviai prisideda prie mindfulness metodo populiarinimo ir yra įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos valdybos narė.
❗Registruotis kviečiame užpildžius šią formą: https://forms.gle/gNmN53iznky9C4ry8
Užsiregistravus su Jumis susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.
Kontaktai pasiteiravimui: Janina Sabaitė, telefonas pasiteirauti +370 688 83182, janina.sabaite@zmogausinstitutas.lt
Individuali konsultacija vyks nuotoliniu būdu ar gali vykti gyvai Kaune (pagal dalyvio pageidavimą).
✔️✔️
Už darbuotojų dalyvavimą mindfulness 8 sav. programoje galime išrašyti sąskaitas įmonėms ir organizacijoms.
✔️✔️
——————————–
✅MOKYMŲ KAINA:
Viso kurso kaina (8 rytiniai užsiėmimai + įvadinė konsultacija+ mindfulness diena) – 199 eur.
Įvadinės konsultacijos kaina – 19 eur (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, ši kaina įskaičiuojama į viso kurso kainą).
Įvadinė paskaita – nemokamai.
Dalyvaujantys programoje, gaus specialiąją nuorodą į paskaitos įrašą, kurį galės išklausyti sau patogiu metu iki kurso pradžios.
Mindfulness diena – 29 eur – kurso dalyviams įskaičiuota į viso kurso kainą.
——————————–
✅PAPILDOMAI GAUNAMA:
1. Mokymo dalyviai gauna išsamią mokymų medžiagą.
2. Meditacijų garso įrašus.
3. Patyrusios mindfulness mokytojos palaikymą viso kurso metu.
4. Mokymų baigimo pažymėjimus.
✅KAS RODO, KAD ESATE PASIRUOŠĘ ŠIAI PROGRAMAI?
• Jums nepatinka, kaip jaučiatės ir esate pasiruošę dėti pastangas, kad situacija keistųsi.
• Norite/gebate mokytis ir dėti reguliarias pastangas.
• Į savo dienotvarkę galėsite įtraukti bent 20 min. laiko kasdieninėms pratyboms.
✅PO PROGRAMOS TIKĖTINI POKYČIAI:
• Didėja gebėjimas suvaldyti stresines situacijas
• Mažėja emocinio, priepuolinio valgymo
• Didėja vidinė ramybė ir psichologinis stabilumas
• Gerėja miegas, mažėja lėtiniai skausmai
• Gerėja santykiais su svarbiais žmonėmis
• Įgaunama emocinio lankstumo ir stabilumo
• Gerėja gebėjimas pastebėti savo poreikius
• Mažėja fizinė ir emocinė įtampa
• Didėja pasitikėjimas savimi, kantrybė
——————————–
⛔KAM ŠI PROGRAMA NEREKOMENDUOJAMA?
Užsiėmimai nerekomenduojami asmenims, turintiems psichozinių sutrikimų, šiuo metu išgyvenantiems sunkios depresijos epizodą arba ką tik patyrusiems sunkią krizę ar netektį. Šiuo atveju rekomenduojame kreiptis individualiai psichoterapeuto konsultacijai.
✅IŠSAMIAU APIE METODĄ
Mindfulness metodika, kuri susideda iš moksliniais tyrimais validuotų meditacinių užsiėmimų bei psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) pagrindų, šiuo metu viena plačiausiai naudojamų pasaulyje kaip efektyvus pasirūpinimo savimi ir psichologinės bei emocinės sveikatos gerinimo, depresijos ir depresijos atkryčio prevencijos būdų.
Mindfulness grupes lanko įvairiausio amžiaus žmonės, varginami streso, susiduriantys su psichologiniais sunkumais ar kenčiantys nuo lėtinių ligų. Kaip streso mažinimo būdą šią metodiką taiko įvairiausių profesijų atstovai: nuo karių iki mokytojų bei gydytojų, verslininkų.
Metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų. Vakarų šalyse plačiai taikomas ir valstybinėse ligoninėse bei poliklinikose.
Sąmoningumo meditacija praktikuojama įvairiose kompanijose – nuo JAV Rytuose esančio Volstryto iki Vakaruose įsikūrusio Silicio slėnio. Ja naudojasi Google ir NASA specialistai, jos principus taiko elitiniai JAV kariai.
Mindfulness praktikų efektyvumą išbandė tiek privatūs klientai, tiek organizacijos, susidūrusios su dideliais pandemijos situacijos sukeltais iššūkiais, o nuotoliniu būdu vykusiuose tokiuose mokymuose jau dalyvavo net tik žmonės iš visos Lietuvos, bet ir lietuviai, gyvenantys Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, Austrijoje.
——————————–
✅IŠSAMIAU APIE MOKYMŲ PROGRAMĄ IR NAUDAS DALYVIAMS:
• Įvadinė konsultacija. Siekiant užtikrinti grupės veiksmingumą ir dalyvių motyvaciją, norinčius dalyvauti programoje pirmiausiai kviečiame į įvadinę konsultaciją su mindfulness mokytoju (telefonu ar on-line, zoom platformoje). Šios konsultacijos trukmė – 30 min. Jeigu konsultacijos metu paaiškėja, kad šie užsiėmimai netinka, specialistė patars apie kitus galimus problemų sprendimo būdus. Jeigu užsiėmimai apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, konsultacijos kaina (19 eur) įskaičiuojama į galutinę visos programos kainą.
• Įvadinė paskaita skirta supažindinimui su sąmoningu dėmesingumu (mindfulness) grįstos kognityvinės terapijos principais, su šios praktikos pagrįstumu.
• 8 savaičių trukmės mokymai. Mokymus sudaro 8 kassavaitiniai 3 ak.v al. trukmės užsiėmimai antradienio vakarais, nuo 18.30 iki 20.45 val., vykstantys nuotoliniu būdu, naudojant ZOOM.US platformą.
• Mindfulness diena skirta visų gautų žinių užtvirtinimui ir trunka visą dieną, daug dėmesio skiriama svarbiausių pratimų išbandymui, jų atlikimui praktikoje, susipažinimui su papildomomis praktikomis, tiesiogiai prižiūrint patyrusiam specialistui.
——————————–
Užsiregistravus su Jumis susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.
Išsamesnė informacija : tel. +370 688 83182, el.paštu: janina.sabaite@zmogausinstitutas.lt
————————-
✅ KAS YRA SVARBU DALYVAUJANT?
• Apsispręsti į savo dienotvarkę įtraukti bent 20 min. laiko kasdien praktikavimui. Tai padės įgauti asmeninę patirtį išbandant skirtingas mindfulness praktikas ir tyrinėjant, kas tinkamiausia asmeniškai pritaikant naujus įgūdžius kasdieniniame gyvenime. Reguliarus praktikavimas padės suformuoti naujus įpročius.
• Būti atviram naujai patirčiai ir leisti sau patirti įvairius mindfulness praktikų aspektus.
✅ Per 8 savaites, susitikdami kiekvieną pirmadienį, saugioje ir psichologiškai komfortiškoje, konfidencialioje aplinkoje, praktikuosime mindfulness pratimus ir meditacijas bei leisime sau patyrinėti:
-kokios yra mūsų autopilotinės reakcijos;
-kaip mes reaguojame į streso sukėlėjus;
-atpažinti, kas mums dažniausiai sukelia stresą;
-kaip, ugdant dėmesingumą, priimti sudėtingus gyvenimo pokyčius ar net nemalonius kūno potyrius su atjauta ir meile sau;
-kaip savyje sąmoningai skatinti pozityvias patirtis;
-kaip rasti vidinę ramybę darant kvėpavimo, kūno skenavimo ir kitas mindfulness meditacijas;
-kokie yra geriausi pasirūpinimo savimi būdai;
-kaip galime kitaip reaguoti į nemalonias emocijas ir nepriklausyti nuo savo negatyvių minčių;
– kaip savo viduje keisti savo požiūrį į kitus žmones ir paleisti nuoskaudas;
– kokias būdais galime ir toliau auginti savo sąmoningumą.
✅DALYVIŲ ATSILIEPIMAI
✅Kas buvo naudingiausia mindfulness mokymuose?
> Kiekvienas užsiėmimas: tiek teorija, tiek praktika, buvo naudingi. Tik dar kartą įsitikinau, kad paroje yra 24 val., ir jas galiu paskirstyti taip, kad liktų laiko sau….pabūti su savimi, įsisąmoninti ir suvokti, jog pasaulis nesugrius, jeigu kažko nepadarysiu, ypač, jeigu nenoriu to daryti.
> Man naudingiausia buvo tai, kad pagaliau išdrįsau sau pripažinti tiesą apie save. Praktikas ketinu taikyti savo kasdieniame gyvenime.
> Nauji būdai sustoti.
> Kvėpavimo pratimai, dėkingumo praktikos. Bendras suvokimas, kad reikia stabtelti ir į pasaulį pažvelgti kitomis akimis.
> Naudingiausia – praktikos, mintys, stebėjimas savęs ir aplinkos. Rytais labai padeda atsibusti „tapšnojimo“ praktika, esant stresui- kelių sekundžių atsitolinimo praktika. Ir atrodo paprasta frazė „pasirūpinkite savimi“ palietė mane labai giliai. Jaučiau, kad su kiekviena šita fraze šiluma , švelnumas ir ramybė tekėjo vis giliau į mane. Kaip bebūtų keista, jaučiau kaip lėtai lėtai tirpsta kaltės jausmas. Šią frazę dabar kartoju visiems artimiesiems.
> Praktikos naudingos, jų įrašai, nes yra galimybė tęsti individualiai ir įtvirtinti žinias bei įgūdžius
> Įgijau pasitikėjimo savimi, gal ramesnė pasidariusi, ne tokia impulsyvi.
✅ ATSILIEPIMAI APIE MOKYTOJOS DARBĄ:
> Mokytoja jautriai reaguoja į situaciją, nuoširdžiai atliepia, labai greit atsiunčia kurso medžiagą ir atsako į klausimus, jei kyla papildomai
Aštuonių savaičių užsiėmimas prabėgo labai greitai, gal todėl, kad buvo konkrečiai ir aiškiai sudeliota programa. Mokymų metu žavėjo mokytojos sklindanti ramybė ir pasitikėjimas tuo, ką daro. Džiaugiuosi, kad ryžausi dalyvauti streso valdymo programoje. Ačiū Janinai 😊
> Gerai parinktas praktikos ir teorijos santykis.
> Visada patinka ramus tonas, dėmesys kiekvienam dalyviui
> Puikus darbas: mokytoja profesionali, nuoširdi, žmogiška, puikiai atliepia į dalyvių išsakomas mintis, nebijo būti atvira ir spontaniška. 10 balų už netikėtą terapinę „mini“ sesiją!
> Geba greitai reaguoti į pasikeitusią situaciją (atsivėrus vienai narei, pakvietė kitas reaguoti ir net neabejoju, kad ta narė po tokio palaikymo jaučiasi tvirčiau)
> Gerai išmanantį savo sritį ir tai, ką nori perteikti klausytojui. Puikiai gebantį įtraukti klausytoją į užsiėmimo veiklą
> Jų profesionalumas ir nuoširdumas bei sugebėjimas būti su žmogumi „jo lygyje ir kilstelėti“, stiprinti motyvaciją,- žavi. Prof. Juliaus Neverausko seminaruose esu dalyvavusi ir anksčiau; iš kiekvieno iš jų išeidavau, papildžiusi savo vidinį pasaulį. O Janiną Sabaitę atradau šituose mindfulness mokymuose. Nuoširdžiai ačiū. Man šitie mokymai buvo lyg pamatai, ant kurių kažkada turėtų išaugti erdvus jaukus vidinis namas….
> Janinos darbas viso kurso metu buvo labai profesionalus. Nuotolinių užsiėmimų metu mokytoja sugebėjo sukurti emociškai jaukią, šiltą bei draugišką atmosferą, puikus teorijos ir praktikų derinys. Julius taip pat labai profesionalus, pasižymėjo taikliomis įžvalgomis. Abiejų profesionalų darbas man paliko didelį teigiamą įspūdį.
✅ ON-LINE FORMATAS:
> Mokymų dalyviai – iš visos Lietuvos, taip pat lietuviai, gyvenantys Norvegijoje, UK, Vokietijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Kanadoje, Maroke.