Savipagalbos grupė PAAUGLIAMS – Atraskime ir supraskime save

„PAAUGLIŲ DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ“

Grupę veda dailės terapeutė Dalia Jakubonė.
Grupė vyks antradieniais 15.30 -17.30 valandomis, adresu Vilnius, A. Juozapavičiaus g. 6/Slucko g. 2.
Užsiėmimai prasideda nuo 2024.01.16
Rekomenduojama ateiti bent į du užsiėmimus siekiant susipažinti su šių užsiėmimų teikiama nauda.
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/HERdKgkv3LX4ULiJ7
————————
„Dailės terapija paaugliams“ – tai palaikanti ir kūrybiška erdvė, skirta paaugliams tyrinėti savo emocijas, reikšti mintis ir įveikti paauglystės iššūkius pasitelkiant transformuojančią meno galią. Ši novatoriška grupė siūlo saugią ir globojančią aplinką, kurioje paaugliai gali susiburti, dalintis savo patirtimis ir išnaudoti terapinį meninės raiškos potencialą.
Kviečiame paauglius (13-17 metų amžiaus) prisijungti prie naujai renkamos grupės ir geriau pažinti save.
Sukurto meno kūrinio pagalba įsiklausysime į savo vidinę būseną, tyrinėsime savo įsitikinimus, patirtį, unikalumą, santykį su kitais: mylimaisiais ir tėvais. Mokinsimės savimi pasirūpinti, palaikyti kitus grupės dalyvius.
——————–
Ką gausite terapijos metu?
– Smalsią, ieškančią atsakymų apie save, aplinką ir pasaulį grupę.
– Pagarbos, geranoriškumo, palaikymo atmosferą.
– Refleksijas iš grupės narių.
– Profesionalią pagalbą tyrinėjant sukurtus darbus, liudininkus įsitikinimų, charakterio, savasties, santykio su savimi ir kitais.
– Galimybę išbandyti įvairiausiais priemones skirtas dailės terapijai: molį, skulptūrinį plastiliną, įvairiausius dažus, pasteles, anglį t.p. smėlio terapiją, gamtos detalių skulptūras, koliažus. Visos priemonės suteikiamos.
!! Dailės gebėjimai nebūtini.
——————–
UŽSIĖMIMŲ KAINA:
Vieno užsiėmimo kaina – 22 Eur
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/HERdKgkv3LX4ULiJ7
——————–
Apie lektorę:
Grupę veda dailės terapeutė Dalia Jakubonė, dailės terapeuto kvalifikacijos magistro laipsnį įgijusi LSMU. T.p. mokėsi Maskvos “Sostinės profesinio Švietimo institute”, įgijo kvalifikaciją “Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse”. Darbo patirtis: ko- priklausomų asmenų, paauglių, jaunų žmonių, moterų, karo pabėgėlių moterų dailės terapijos grupės; dailės terapija vaikams ir suaugusiems su protine negalia, t.p. autizmo spektro sutrikimu.