SCHEMŲ TERAPIJOS DIRBTUVĖS “Kaip atkurti savo gyvenimą remiantis schemų terapijos galimybėmis?”

SCHEMŲ TERAPIJOS DIRBTUVĖS

“Kaip atkurti savo gyvenimą remiantis schemų terapijos galimybėmis?”

4 užsiėmimai, 2022 vasario 25 d., kovo 17 d., kovo 31 d., balandžio 14 d., 18.00 -21.00 val.

Mokymus veda psichoterapeutai dr. Julius Neverauskas, Giedrė Žalytė, Reda Rizgelytė-Viskontienė
Online, Zoom platforma

Keturių seminarų – praktinių dirbtuvių ciklas:

• Vasario 25 d. tema – ĮVEIKOS REŽIMAI
• Kovo 17 d. tema – KRITIŠKI REŽIMAI
• Kovo 31 d. tema – VAIKIŠKI REŽIMAI
• Balandžio 14 d. tema – SVEIKI REŽIMAI

Užsiėmimai skirti visiems suaugusiems, o ypač rekomenduojami:

• Tiems, kurie kenčia dėl pažeistos savivertės ir nepasitikėjimo savimi, o kartais ir su kitais asmenimis;
• Kuriuos vargina stiprus vidinis kritikas ir sunkus santykis su savimi;
• Kurie jaučiasi esą labiau pažeidžiami, yra patyrę traumuojančių situacijų, kurios tebeveikia jų gyvenimą;
• Visiems, kurie nori pažinti save geriau ir auginti bei tobulinti savo asmenybę.

Mokymuose daug naudos gaus ir specialistai, dirbantieji psichikos sveikatos apsaugos srityje, bei norintieji susipažinti su schemų terapijos taikymu praktikoje.

Užsiėmimai vyks praktinių dirbtuvių formatu. Prieš kiekvieną mokymų dieną dalyviai gaus vaizdo medžiagą konkrečia ciklo tema, su kuria iki mokymų turės susipažinti. Pačių mokymų metu jau daugiau bus praktiškai dirbama, taikant atskiras schemų terapijos technikas.

MOKYMŲ KAINA

4 seminarų ciklas – 169 eur. Išankstinė kaina, mokant iki vasario 15 d. – 129 eur.

Apmokėti ir užsiregistruoti dalyvauti mokymuose galite čia: https://tickets.paysera.com/

APIE SCHEMŲ TERAPIJĄ

Tai labai praktinis, gyvenimą keičiantis psichoterapinis metodas, kuris veikia kai patiriamas ne tiek žinojimo lygyje, kiek būtinai per praktinę patirtį.

Daugelis savo gyvenime patiriame mažesnių ar didesnių psichologinių sutrikimų bei sunkumų santykiuose su savimi ir kitais žmonėmis. Daugelis žmonių neįgyvendina savo svajonių, nors turi tokį potencialą. Daugelis žmonių jaučiasi nelaimingi ar nusivylę savimi, kitais žmonėmis ir pasauliu. Didelė tikimybė, kad taip atsitinka todėl, kad šių asmenų ankstyvosios patirtys nepatenkino jų bazinių, giluminių, labai svarbių poreikių arba traumavo augantį žmogų. Tokiu atveju susiformavo mąstymo, emociniai ir savijautos algoritmai, neleidžiantys atsiskleisti žmogaus galimybėms ir kartais sukeliantys nepasitenkinimą arba kentėjimą. Tokie žmonės gali jaustis lyg įkalinti spąstuose, kurie vaizdžiai aprašyti J.Young‘o ir J.Klosko knygoje „Ištrūk iš spąstų“.

Laimei, išeitis yra. Tam gali padėti šiuolaikinė, moksliniais įrodymais grįsta psichoterapijos rūšis – Schemų terapija. Jos metu dirbant su minėtomis schemomis, o dar daugiau – su į schemas reaguojančiais mąstymo, savijautos ir elgesio režimais, tarsi pertvarkoma asmens praeitis ir suformuojami bei sustiprinami sveikieji, teikiantys pasitenkinimą funkcionavimo šiame pasaulyje būdai. Tai labai praktinis, gyvenimą keičiantis psichoterapinis metodas, kuris veikia kai patiriamas ne tiek žinojimo lygyje, kiek būtinai per praktinę patirtį.

Giedrės Žalytės, Redos Rizgelytės-Viskontienės ir Juliaus Neverausko 4 praktinių seminarų-dirbtuvių ciklas būtent ir skirtas tiems, kurie nori ne tik sužinoti kaip tai daroma, bet ir praktiškai padaryti teigiamų, giluminių pokyčių savo gyvenime. Kiekvienas iš keturių seminaro-dirbtuvių dalių bus skirtas darbui su vis kitais vidiniais mūsų funkcionavimo režimais.

Po kiekvienos dalies rekomenduosime praktikų, kurias galėsite atlikti namuose, ir kurios įtvirtins gautus įgūdžius.

Išsamesnė informacija tel. +370 610 31301, konsultacijos@psichoterapija.info