Dr. Benediktas Kaminskas

Klinikinės sveikatos psichologas, įgijęs neurobiologijos srities mokslų daktaro laipsnį

Esu psichologas, kognityvinės elgesio terapijos praktikas, šiuo metu savo žinias ir įgūdžius tobulinu podiplominėse psichoterapijos studijose. Šiame kelyje atsidūriau ne iš karto. Esu gavęs neurobiologijos mokslų daktaro laipsnį, išbandęs darbą finansų įstaigoje ir mokslinį-akademinį darbą universitete. Tai leido įgyti gyvenimiškos patirties, geriau suprasti savo vertybes, kas man yra svarbu: autentiškas, šiltas ryšys ir psichologinė gerovė.

Pagrindinės mano domėjimosi ir konsultavimo sritys yra stresas, nerimas, ir su tuo susiję sunkumai:

 • Pastovus nerimas dėl įvairių dalykų
 • Panikos priepuoliai
 • Fobijos
 • Socialinis nerimas
 • Nemiga
 • Potrauminis stresas

Su klientu siekiu sukurti tarpusavio ryšį pagrįstą bendradarbiavimu, saugumu ir pasitikėjimu. Konsultacijos metu pastebime, įvertiname bei siekiame keisti mąstymą ir elgesį kuris kelia sunkumus ir trukdo kurti asmeninėmis vertybėmis grįstą gyvenimą. Tai vyksta aplinkoje kurioje skatinamas atviras, priimantis ir empatiškas bendravimas apie tai kas klientui svarbiausia.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.