SENJORŲ DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ

„SENJORŲ DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ“
Grupę veda dailės terapeutė Dalia Jakubonė.
Grupė vyks trečiadieniais 10.00 -12.00 valandomis, adresu Vilnius, A. Juozapavičiaus g. 6/Slucko g. 2.
Užsiėmimai prasideda nuo 2024.01.17
Rekomenduojama ateiti bent į du užsiėmimus siekiant susipažinti su šių užsiėmimų teikiama nauda.
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/LvVVDfbRWXgvZ6UPA
————————
„Dailės terapija senjorams“ – tai palaikanti ir kūrybiška erdvė, skirta senjorams tyrinėti savo emocijas, reikšti mintis ir įveikti iššūkius pasitelkiant transformuojančią meno galią.
Mūsų senjorų meno terapijos grupė yra svetinga ir įtraukianti erdvė, kurioje senjorai gali susiburti ir užsiimti terapine meno nauda. Ši grupė, kuriai vadovauja kvalifikuota dailės terapeutė, yra pritaikyta taip, kad užtikrintų palankią aplinką saviraiškai, atsipalaidavimui ir draugystei.
Kurdami kalbėsimės apie tai, kas Jums aktualu, galbūt skaudu, kartų santykius. Vieniems kitus palaikant, atspindint, įsiklausant, dalinantis vertingiausiu ką dabar turite- patirtimi, atversite sau naujas kasdienybės perspektyvas.
Džiaugiamės galėdami jus pakviesti prisijungti prie mūsų senjorų dailės terapijos grupės.
Kodėl dailės terapija?
Menas turi neįtikėtiną gebėjimą prabilti į mūsų emocijų gelmes, kai žodžių gali pritrūkti. Kurdami meną galime atskleisti įžvalgas, išlaisvinti susikaupusias emocijas ir pasinaudoti savo vidiniais stiprybės ir atsparumo rezervuarais. Ši grupė – tai galimybė pasinaudoti kūryba kaip saviraiškos ir savigydos priemone.
——————–
Ką gausite terapijos metu?
– Smalsią, ieškančią atsakymų apie save, aplinką ir pasaulį grupę.
– Pagarbos, geranoriškumo, palaikymo atmosferą.
– Refleksijas iš grupės narių.
– Kitų dalyvių patirtis;
– Profesionalią pagalbą tyrinėjant sukurtus darbus, liudininkus įsitikinimų, charakterio, savasties, santykio su savimi ir kitais.
– Galimybę išbandyti įvairiausiais priemones skirtas dailės terapijai: molį, skulptūrinį plastiliną, įvairiausius dažus, pasteles, anglį t.p. smėlio terapiją, gamtos detalių skulptūras, koliažus. Visos priemonės suteikiamos.
!! Dailės gebėjimai nebūtini.
——————–
UŽSIĖMIMŲ KAINA:
Vieno užsiėmimo kaina – 25 Eur
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/LvVVDfbRWXgvZ6UPA
——————–
Apie lektorę:
Grupę veda dailės terapeutė Dalia Jakubonė, dailės terapeuto kvalifikacijos magistro laipsnį įgijusi LSMU. T.p. mokėsi Maskvos “Sostinės profesinio Švietimo institute”, įgijo kvalifikaciją “Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse”. Darbo patirtis: ko- priklausomų asmenų, paauglių, jaunų žmonių, moterų, karo pabėgėlių moterų dailės terapijos grupės; dailės terapija vaikams ir suaugusiems su protine negalia, t.p. autizmo spektro sutrikimu.