MOTERŲ DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ

„MOTERŲ DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ“

Grupę veda dailės terapeutė Dalia Jakubonė.
Grupė vyks antradieniais 18.00 -20.00 valandomis, adresu Vilnius, A. Juozapavičiaus g. 6/Slucko g. 2.
Užsiėmimai prasideda nuo 2024.01.16
Rekomenduojama ateiti bent į du užsiėmimus siekiant susipažinti su šių užsiėmimų teikiama nauda.
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/3A5QWUSBhB1ZJ25X8
————————
„Dailės terapija moterims“ – tai palaikanti ir kūrybiška erdvė, skirta moterims tyrinėti savo emocijas, reikšti mintis ir įveikti iššūkius pasitelkiant transformuojančią meno galią.
Džiaugiamės galėdami jus pakviesti prisijungti prie mūsų moterų meno terapijos grupės.
Kodėl meno terapija?
Menas turi neįtikėtiną gebėjimą prabilti į mūsų emocijų gelmes, kai žodžių gali pritrūkti. Kurdami meną galime rasti įžvalgas, išlaisvinti susikaupusias emocijas ir pasinaudoti savo vidiniais stiprybės ir atsparumo rezervuarais. Ši grupė – tai galimybė pasinaudoti kūryba kaip saviraiškos ir savigydos priemone.
Ši meno terapijos grupė yra saugi ir globojanti erdvė, kurioje moterys gali susiburti ir kartu tyrinėti, išreikšti ir bendrauti pasitelkusios meno priemones. Šios grupės, kuriai vadovauja patyrusi ir empatiška vedėja, tikslas – sukurti palankią aplinką savęs pažinimui ir asmeniniam augimui.

——————–
Ką gausite terapijos metu?
– Smalsią, ieškančią atsakymų apie save, aplinką ir pasaulį grupę.
– Pagarbos, geranoriškumo, palaikymo atmosferą.
– Refleksijas iš grupės narių.
– Kitų patirtį.
– Profesionalią pagalbą tyrinėjant sukurtus darbus, liudininkus įsitikinimų, charakterio, savasties, santykio su savimi ir kitais.
– Galimybę išbandyti įvairiausiais priemones skirtas dailės terapijai: molį, skulptūrinį plastiliną, įvairiausius dažus, pasteles, anglį t.p. smėlio terapiją, gamtos detalių skulptūras, koliažus. Visos priemonės suteikiamos.
!! Dailės gebėjimai nebūtini.
——————–
UŽSIĖMIMŲ KAINA:
Vieno užsiėmimo kaina – 25 Eur
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/3A5QWUSBhB1ZJ25X8
——————–
Apie lektorę:
Grupę veda dailės terapeutė Dalia Jakubonė, dailės terapeuto kvalifikacijos magistro laipsnį įgijusi LSMU. T.p. mokėsi Maskvos “Sostinės profesinio Švietimo institute”, įgijo kvalifikaciją “Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse”. Darbo patirtis: ko- priklausomų asmenų, paauglių, jaunų žmonių, moterų, karo pabėgėlių moterų dailės terapijos grupės; dailės terapija vaikams ir suaugusiems su protine negalia, t.p. autizmo spektro sutrikimu.