Renkama MINDFULNESS grįstos kognityvinės terapijos programos mokymų grupė

Pradžia 2021 m. sausio 12 d. – pabaiga 2021 m. kovo 9 d.

Užsiėmimai vyks online, antradienio vakarais, nuo 18.30 iki 21.00 val.

Patyriminių mokymų programa, skirta streso ir nerimo valdymui, įtampos mažinimui, psichologinio atsparumo ir darbingumo didinimui, profesinio perdegimo ir depresijos atkryčio prevencijai, gyvenimo kokybei gerinti ir vidinei ramybei atstatyti.

Kurso programa parengta taip, kad nuolat skubančiame pasaulyje stresą patiriantis žmogus įgautų nuoseklios patirties ir įgūdžių, kaip galima atsipalaiduoti, nuraminti emocijas, kaip net sunkiose situacijose galima stabtelti ir priimti naudingus sprendimus, o sudėtingus gyvenimo pokyčius ar potyrius – su atjauta ir meile sau.

Tai gali padėti emociškai geriau jaustis ir išsaugoti sveikatą ypatingai šiuo metu, kai susiduriame su dideliais pandemijos situacijos sukeltais iššūkiais.

MOKYMŲ PROGRAMĄ SUDARO:

I. Įvadinė konsultacija. Siekiant užtikrinti grupės veiksmingumą ir dalyvių motyvaciją, norinčius dalyvauti programoje pirmiausiai kviečiame į įvadinę konsultaciją su mindfulness mokytoju (telefonu ar online). Šios konsultacijos trukmė – 30 min., jos kaina 19 eur. Jeigu konsultacijos metu paaiškėja, kad šie užsiėmimai netinka, specialistė patars apie kitus galimus problemų sprendimo būdus. Jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, konsultacija (19 eur) įskaičiuojama į galutinę visos programos kainą.

II. Įvadinė paskaita skirta supažindinimui su sąmoningu dėmesingumu (mindfulness) grįstos kognityvinės terapijos principais, su šios praktikos pagrįstumu. Bus pateiktas įvadinės paskaitos įrašas, kurį pateiks dr. J. Neverauskas.

III. 8 savaičių trukmės mokymai. Mokymus sudaro 8 kassavaitiniai 3 ak.val. trukmės užsiėmimai antradienio vakarais, nuo 18.30 iki 21.00 val., vykstantys nuotoliniu būdu, naudojant ZOOM.US platformą. Per 8 savaites, susitikdami ketvirtadienio vakarais, saugioje ir psichologiškai komfortiškoje, konfidencialioje aplinkoje leisime sau patyrinėti, kokios mūsų autopilotinės reakcijos, kas sukelia stresą ir kaip galima, ugdant dėmesingumą, priimti sudėtingus gyvenimo pokyčius ar net nemalonius kūno potyrius su atjauta ir meile sau. Užsiėmimus ves Reda Rizgelytė-Viskontienė, psichologė-psichoterapeutė, sertifikuota mindfulness mokytoja.

IV. Mindfulness diena skirta visų gautų žinių užtvirtinimui ir trunka visą dieną, daug dėmesio skiriama svarbiausių pratimų išbandymui, jų atlikimui praktikoje, susipažinimui su papildomomis praktikomis, tiesiogiai prižiūrint patyrusiam specialistui. Mindfulness dieną ves gydytojas-psichoterapeutas dr. J. Neverauskas kartu su kitais Mindfulness mokytojais.

MOKYMŲ KAINA:

1. Viso kurso kaina (8 vakariniai užsiėmimai + įvadinė konsultacija+ mindfulness diena) – 199 eur.
Įvadinės konsultacijos kaina – 19 eur (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, ši kaina įskaičiuojama į viso kurso kainą).
2. Įvadinė paskaita – nemokamai.
3. Mindfulness diena – kurso dalyviams įskaičiuota į viso kurso kainą, įprasta kaina – 29 eur. Šiuo metu data planuojama 2021 d. vasario 7 d. Mindfulness dienos organizuojamos periodiškai, todėl negalit dalyvauti šioje, galima rinktis ir kitą dieną.

PAPILDOMAI:

1. Mokymo dalyviai gauna išsamią mokymų medžiagą, 10 meditacijų garso įrašus.
2. Pageidaujantys mokymų dalyviai gauna mokymų baigimo pažymėjimus.

Užsiregistravus su jumis susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.

Registruotis kviečiame užpildžius šią formą: https://forms.gle/ysCE5CebcnkvVyR88 arba el.paštu info@psichoterapija.info. Po registracijos susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko, išsamesnė informacija tel. +370 616 53444.

Daugiau apie mindfulness: Youtube kanale „Psichoterapijos ekspertai – Žmogaus institutas“, www.zmogausinsitutas.lt, www.mindfulness.lt