Eglė Ignatavičienė

Gydytoja psichiatrė, kognityvinės – elgesio terapijos psichoterapeutė. 

Savo, tiek kaip gydytojos psichiatrės, tiek kaip psichoterapeutės darbe matau, kiek daug žmogus gali pakeisti atradęs tinkamus, sau individualius pagalbos būdus, išmokęs nauju žvilgsniu pažvelgti į gyvenimą, kiek džiaugsmo, prasmės ir pilnatvės gali suteikti pasikeitęs mąstymo būdas. Dar prieš pradėdama psichoterapijos studijas stengiausi vadovautis mintimi, kad norint kažką gyvenime pakeisti, reikia pradėti nuo savęs, savo požiūrio, elgesio, įpročių, ir kad pokyčiai vyksta mažais žingsneliais. Žinau, kad kiekvienas žmogus yra individualus, tuo remdamasi taikau individualius gydymo ir pagalbos metodus.

Tikiu, kad žmogus elgiasi ir su savo problemomis tvarkosi geriausiai, kaip gali, priima geriausius sprendimus, kokius gali, remdamasis tuo metu turima informacija. Su visais klientais siekiu bendradarbiavimu, atjauta ir priėmimu grįsto santykio, stengiuosi, kad žmogus pradėtų geriau pažinti save, savo mintis, emocijas, impulsus, smalsiai tyrinėtų savo problemas, savo stiprybes ir silpnąsias vietas, elgesio modelius, ir pradėtų gyventi tokį gyvenimą, kokio nori būdamas geriausiu savo draugu ir palaikytoju.

Siekdama padėti žmonėms taikau kognityvinės ir elgesio terapijos, atjautos, dialektinės elgesio terapijos, įsisąmoninimu grįstos psichoterapijos, schemų terapijos, priėmimo ir įsipareigojimo terapijos technikas, atsižvelgdama į tai, kas tuo metu klientui tinkamiausia. Dirbu su įvairiais nerimo, nuotaikos sutrikimais, depresija, miego sutrikimais, santykių problemomis, asmenybės sutrikimais, gilinuosi į savivertės, mirties baimės, perfekcionizmo temas.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.