Gabrielė Stonė

Psichologė, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė
Konsultuoja Kaune bei nuotoliniu būdu.

„Šių dienų skuboje mes per daug galvojame, per daug siekiame, per daug norime ir pamirštame džiaugsmą tiesiog būti.“ – Eckhart Tolle

Esu diplomuota psichologė, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė. Praktikoje savo klientus skatinu likti dabartinėje akimirkoje, suvokiant savo mintis, jausmus, elgesį ir priimant juos tokius, kokie jie yra be teisimo, be kaltinimo, o su betarpišku gerumu sau ir savo patirčiai.

Padedu įveikti stresą (momentinį ir lėtinį), reguliuoti emocijas ir gerinti santykius tiek su aplinkiniais, tiek su savimi pačiu. Domiuosi nerimo spektro sutrikimais, daug dėmesio praktikoje skiriu nerimo tyrinėjimui ir naujų pagalbos metodų paieškai. Taip pat ypatingai domiuosi prieraišumu, prieraišumo traumomis, asmenybe, jos formavimusi ir ypatumais. Dirbu su ūmiomis, slogiomis ir sunkiomis emocijomis, tokiomis kaip uždelstas gedėjimas, liūdesys, pavydas, gėda, baimės. Savo praktikoje ypatingą dėmesį skiriu ir savivertės, pasitikėjimo savimi ir pasauliu klausimams. Padedu klientams ugdyti gebėjimus susidoroti su kasdienėmis problemomis, kelti realistiškus tikslus ir tobulėti. Dirbu su miego, nerimo ir kt. nuotaikų sutrikimais, taip pat su disfunkciniu elgesiu, asmenybės ypatumais, didelė patirtis dirbant su save žalojančiu elgesiu.Dirbdama naudoju KET, dialektinės elgesio terapijos, schemų terapijos, įsisąmoninimu (mindfulness) ir kt. metodikas.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.