Įsisąmoninto dėmesingumo (MINDFULNESS) mokymo grupė VAIKAMS ir PAAUGLIAMS KAUNE

Įsisąmoninto dėmesingumo (MINDFULNESS) mokymo grupė VAIKAMS ir PAAUGLIAMS KAUNE

Įsisąmoninto dėmesingumo (MINDFULNESS) mokymo grupė VAIKAMS ir PAAUGLIAMS KAUNE

✅5 užsiėmimai kasdien nuo 2022 m. rugpjūčio 22 d. iki 2022 rugpjūčio 26 d.

Kaune Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre

‼Būtina išankstinė registracija iki 2022 m. rugpjūčio 18 d. užpildant anketą šioje nuorodoje https://forms.gle/XWq1ESVK8WzvWsS29

Paskutinę vasaros savaitę kviečiu vaikus pasiruošti mokslo metams: treniruosime protą būti dėmesingu ir ramiu, stebėsime mintis, jausmus ir impulsus. Vaikai susipažins su pagrindinėmis Mindfulness praktikomis žaisdami ir tyrinėdami save, žiūrėdami video.

Įsisąmoninimu grįstos metodikos jau plačiai naudojamos medicinoje, psichologijoje, sporte, kariuomenėje, versle ir be abejo vaikų ir paauglių švietimo bei ugdymo sistemoje. Taikant įsisąmoninimu grįstas metodikas vaikams bei paaugliams jos gali būti ypač naudingos ir efektyvios.

Besivystantis vaikų ir paauglių protas greitai įsisavina mokomas technikas, jas gali panaudoti gyvenime bei mokymosi procese.

✅Įsisąmoninimu grįstos metodikos gali padėti ir sveikiems vaikams, ir patiriantiems įvairių mokymosi, psichologinių ar elgesio sunkumų.

Taikant šias technikas galima veiksmingai pagerinti vaikų ir paauglių dėmesio koncentraciją, atmintį, emocinę savireguliaciją ir elgesio planavimą, gebėjimą susikaupti ir atsipalaiduoti, socialinius įgūdžius, miego kokybę, negatyvių emocijų ir elgesio valdymo įgūdžius. Intervencijos sumažina bendrą ir specifinį nerimastingumą, pagerina miego kokybę, pailsėjimo jausmą, nuotaiką ir gebėjimą atgauti jėgas. Vaikams stiprėja savęs suvokimas, priėmimas ir pasitikėjimas savimi bei savęs efektyvumo jausmas.

✅Šias įsisąmoninimu grįstų metodikų galimybes bus galima išnaudoti, jų išmokti lankant įsisąmoninto dėmesingumo (mindfulness) mokymo grupę Kaune kasdien nuo 2022 m. rugpjūčio 22 d. Mokymus ves įsisąmoninimu grįstos psichologijos sertifikuota mokytoja bei kognityvinės ir elgesio terapijos praktikė Asta Balbierienė.

✅Organizuojama grupė skirta 11 – 15 amžiaus vaikams. Užsiėmimai vyks nuo 18 – 19.30 val. „Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centre“, adresu – Tvirtovės al. 90 A, Kaunas.

MOKYMO PROGRAMĄ SUDARO:

I. Individuali įvadinė konsultacija vaikui ir mamai ar tėvui. Įvadinės konsultacijos gali vykti vakarais, trukmė iki 50 min. Norintieji turės galimybę gauti konsultaciją ir po mokymų, kurioje gaus atsakymus į dar likusius asmeninius klausimus. Įvadinės konsultacijos kaina – 20 eurai. (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, ši kaina įskaičiuojama į galutinę viso kurso sumą).

II. 5 (penki) grupiniai užsiėmimai vaikams. Užsiėmimų metu vaikai nuosekliai supažindinami su pagrindinėmis dėmesingo įsisąmoninimo praktikomis, jas pateikiant per žaidimus, eksperimentus, vaizdo įrašus ir diskusijas grupėje. Vieno užsiėmimo trukmė 90 min. Dalyviai gaus įrašytas meditacijas.

✅Grupiniai užsiėmimai vyks šiomis dienomis.
1/5 užsiėmimas – rugpjūčio 22 d.
2/5 užsiėmimas – rugpjūčio 23 d.
3/5 užsiėmimas – rugpjūčio 24 d.
4/5 užsiėmimas – rugpjūčio 25 d.
5/5 užsiėmimas – rugpjūčio 26 d.

Grupinių užsiėmimų kaina – 75 eurai už 5-erių užsiėmimų ciklą. Užsiėmimų kaina turi būti sumokama iki rugpjūčio 20 d.

‼Būtina išankstinė registracija iki 2022 m. rugpjūčio 18 d. užpildant anketą šioje nuorodoje https://forms.gle/XWq1ESVK8WzvWsS29

Po registracijos susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko.

Išsamesnė informacija el. paštu info@psichoterapija.info, skambinti tel. +370 613 27290, +370 616 53444, +370 610 31301.

✅Mokymus ves įsisąmoninimu grįstos psichologijos sertifikuota mokytoja bei kognityvinės ir elgesio terapijos praktikė Asta Balbierienė. Asta Balbierienė nuo 2017 m. yra sertifikuota mindfulness instruktorė-mokytoja, nuolat vedanti Mindfulness mokymų grupes. Mokytoja, sako, kad Mindfulness praktikos jai yra tapusios neatsiejama gyvenimo dalimi. Asta yra kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) praktikė, baigusi trejų metų psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) studijas pagal Lietuvos sveikatos mokslų universiteto programą (2017-2020 m).