Jurgita Vainauskienė

Psichologė, sertifikuota mindfulness ir atjautos mokytoja, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė.

Psichologė, sertifikuota mindfulness ir atjautos mokytoja, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė.

Esu įgijusi psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį. Šiuo metu studijuoju kognityvinę ir elgesio psichoterapiją (KET).

Esu psichologų sąjungos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

Turiu virš 16 metų psichologinio konsultavimo darbo patirtį.

Savo darbe taikau šiuolaikinius, mokslu grįstus kognityvinės ir elgesio terapijos būdus, dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstus ir atjauta sau bei kitiems grįstus būdus. Konsultuoju, jei:

 • Vargina patiriamas stresas, nerimas, depresija ar baimės
 • Kyla sunkumų santykiuose
 • Išgyvenama netekties patirtis
 • Jaučiate, kad esate pernelyg kritiškas(-a) sau
 • Jaučiamas poreikis stiprinti savivertę ir pasitikėjimą savo kompetencijomis
 • Norisi tiesiog geriau suprasti save, jaustis ramiau ir labiau džiaugtis gyvenimu

Vedu grupines streso valdymo, mindfulness, atjautos praktikas, tėvystės mokymus, asmeninio augimo grupes. Taip pat taikau dailės terapijos metodus bei domiuosi kūno ir judesių praktikomis.

Tikiu, kad kiekvienas esame unikalus, tad savo darbe atsižvelgiu į individualius sunkumus ir poreikius. Laikausi principo nevertinti ir nekritikuoti. Tikiu, kad kiekviename savo gyvenimo etape elgiamės taip, kaip galime geriausiai tuo metu, turėdami esamą patirtį. Atsiremiant į čia ir dabar momentą kviečiu kartu tyrinėti išgyvenimus bei mintis ir ieškoti efektyvesnių raiškos būdų. Mane įkvepia mintis ,,Niekam nebus gera šalia tavęs, kol tau pačiam nebus gera būnant su savimi“, tad kviečiu ieškoti jaukių buvimo su savimi būdų.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.