Lina Noreikienė

Sveikatos psichologė, sertifikuota mindfulness ir atjautos mokytoja, kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė.

Esu Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos ir Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė.

Savo darbe taikau šiuolaikinius, mokslu grįstus kognityvinės ir elgesio terapijos būdus, dėmesingą įsisąmoninimą (mindfulness) ir atjautos praktikas. Teikiu pagalbą, jei patiriate nerimą, stresą, įvairias netektis, jei susiduriate su tėvystės/motinystės iššūkiais, jei kyla sunkumų santykiuose su savimi ir kitais, jei jaučiate, jog dažniau save kritikuojate, o ne palaikote sunkiais gyvenimo momentais. Vedu grupines streso valdymo, mindfulness, atjautos praktikas, tėvystės mokymus, asmeninio augimo grupes. Domiuosi kūno ir judesių praktikomis.

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI:

  m
  Apie mus
  Sorry, no posts matched your criteria.
  m
  our history

  Our story of paper to screen looking to challenges, ideas and meaning.

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse.